Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki megtervezte...

Van itt valaki aki megtervezte a babája nemét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valaki próbálkozott e a neten fellelhető praktikák valamelyikével? ( pl. hüvely savasítása, együttlét időzítése, behatolás mélysége). Ha igen sikerült a kívánt nemű baba? Köszönöm

2018. máj. 13. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, eljutsz arra a pontra, hogy az egészsége a lényeg és nem a neme.
2018. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Czeizel is csak találgatott.
2018. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Neked nem biztos hogy kellene még gyerek. És ha majd eljutsz arra az értelmi szintre, amikor fel tudsz nevelni egyet, majd megérted hogy miért írtam.
2018. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Itt mindenki hasznos választ adott, csak épp te nem tudod elfogadni!
2018. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tehát azért mert feltettem ezt a kérdés még nem biztos hogy alkalmazni szeretnem a módszereket jövőbeni gyerekeim nemének meghatározására. Mielőtt még lehurrognátok el kéne gondolkozni. Pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést mert nemrég hallottam ilyen meg olyan praktikát. Kíváncsi voltam tényleg lehet e a természetet befolyásolni mert eddig úgy tudtam nem. Nem a véleményekre voltam kíváncsi hanem a tapasztalatokra de úgy Latom sokan nem tudnak értelmezni egy egyszerű kérdést!
2018. máj. 13. 18:00
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Off-al kezdeném. Nagyon meglepődtem, mert jó ideig nem néztem ennek a kategóriának a kérdéseit és hihetetlen mennyire flegma stílusú válaszok vannak (tisztelet a kivételnek).

A kérdésedre válaszolva: nincs konkrét bevált praktika erre. Viszont bizonyított tény, hogy a "lány" spermiumok tovább élnek a petevezetékben, így az ovuláció előtti napokban történt együttlétekből esélyesebb kislány foganása.

2018. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, èn próbáltam a Czeizel módszert, ovuláció előtt 3 nappal kisfiú lett. Van akinek bejön, van akinek nem, ès minimálisan van eltèrés az 50-50%-tól. Ha gondolod próbáld meg de vagy bejön vagy nem.
2018. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Ultrahangos cikluskövetés melletta dokim folyamatosan nézte mikor legyünk együtt. 2 kisfiút és egy kislányt szerettünk volna, sikerült is.
2018. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 3 válaszolónak, akik értelmes választ tudtak adni!:)
2018. máj. 13. 19:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Próbalkoztunk. 2szer is Csináltam a diétat,naptári módszert is. Egyszer sem jött be.
2018. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!