Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi hetes vagyok? Pár...

Mennyi hetes vagyok? Pár nappal a menzesz kimaradása előtt csináltam tesztet, +lett /1-2 hetet mutatott/ mivel volt pecsételés, majd a menzesz is elmaradt.

Figyelt kérdés
Mikortól számítódanak a terhességi hetek? Még nem voltam orvosnál, nem tudom mikor menjek el, hogy látható is legyen a terhesség.

2018. máj. 13. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Clearblue az ovulációtól számítja, viszont a nőgyógyászod az utolsó menstruációd első napjától fogja számítani, mivel ez a hivatalos.
2018. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6. hét után érdemes menni, első voltam.
2018. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruáció elsô napjától kell számolni, és ahogy írták, kb 7 hetesen bôven elég orvoshoz menni. 8 hetesen már szívhangnak is kell lennie.
2018. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolso mensitol szamitsd a terhessegi kirt, ahogy a tobbiek is irtak. Ha 28 nap koruli a ciklusod, akkor a kimaradt mensi kornyeken voltal 4 hetes. (Annak nincs jelentosege, hogy elotte egy-ket nappal mar pozitiv volt a teszt. A clearblue-n az ovulacio ota eltelt ido van kiirva, ahhoz meg hozzajon 2 het, ha a terhessegi kort akarod tudni.)

Az elmaradt mensitol szamitva 2 es fel het a kegkorabbi, amikor en mennek, ha nind panasz. Akkor hat hetes es par napos lennel, mar lenkie kell embrionak szivmukodessel. Ha a 3 hetet kivarod, az megbiztosabb.

2018. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. máj. 14. 10:00
 6/6 anonim válasza:
clearblue tesztem egy hete 2-3at kutatott. mensi szerint 6plusz vagyok. ultrahang szerint 4 +-1hét.
2018. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!