Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés a szülés előtt?

Hasmenés a szülés előtt?

Figyelt kérdés

A 38.hétben vagyok.

Kb 1 hete hasmenésem van.

Tudom h szülés előtt ez normâlis de van valami természetes mòdszer amin ezen segíteni lehet?


Nektek mennyivel a szülés előtt jelentkezett ez?


2018. máj. 16. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte pár órával.
2018. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is előtte pár órával. 1 hét az inkább valami gyomorrontás lehet.
2018. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem clostridium fertőzés okozott tartós-visszatérő hasmenést a terhesség végén, el is kellett miatta halasztani a programcsászárt, míg hatott az antibiotikum. Mivel más bajom nem volt, én is a közelgő szülésre gondoltam, meg hogy nincs már hely, stb. A háziorvosom (belgyógyász) is azt mondta, tuti nem fertőzés, mert akkor más tünet is lenne (hasfájás, láz, stb.) de a tenyésztés mást mondott. Azonnali antibiotikum-kúra lett a vége és műtét elnapolás.
2018. máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már csak közben. 1. babámmal a fájásokkal együtt, 2. babámnál még később, pár fájásos óra után elfolyt a magzatvíz és azzal együtt jött a hasmenés.

Meg az utolsó 2-3 hétben lazább volt a székletem 2. babámmal.

2018. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyhetes hasmenes szerintem nem attol van, hogy kozeledik a szules.

Nekem aznap delutan volt hasmenesem, amikor ejjel elfolyt a magzatviz. Mondjuk azota sem tudom, hogy a szulestol volt-e, vagy az edes-savanyu csirketol, amit ebedre eztem.

Baranomnek pl mar csak akkor volt hasmenese, amikor elkezdett vajudni.

2018. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!