Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai vetélésnél milyen...

Korai vetélésnél milyen jellegű a hasi fájdalom?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. 2. napja rózsaszín pecsétek díszítik a bugyimat. Néha észreveszem, mikor megtörlöm magam wc után, h. 1-2 hajszálérnyi véres szálacska van a papíron, (bocsi) de a hasam nagyon apró görcsöket produkál csak, ami mindjárt megjön érzéssel párosul, nincs igazán fájdalom. Ez lehet veszélytelen is, úgy olvastam, nem csak a fenyegető vetélés jele?

Nem tudok most elmenni orvoshoz, mert nagyon messze van, és úgy érzem, jobb ha ma pihenek, mert a hosszú úttal többet ártottam volna a dolognak. Szóval konkrétan a fájdalomra kérdezek, hogy milyen fájdalom van a vetéléskor?

Persze, ha holnap is lesz, akkor holnap megyek dokihoz, de nem tudom, megfogalmazni, amit érzek, hogy fájdalom-e...


2010. jún. 14. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt korai vetélésem(5hetes)ami olyan volt mint egy rendes menstruáció.Nem fájt,nem görcsölt.A pecsét még bajt jelent,de menj dokihoz ő majd megmondja a tutit.A mindjárt megjön érzés normális.
2010. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél be egy magne b6-ot:) és jobban leszel:)de holnap doki!:) de sztem ne aggódj:)
2010. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimaradt:NEM bajt jelent!
2010. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem akarom, hogy aggódj, idegeskedj, mert az nem tesz jót, de én is kb 5 hetes voltam, mikor haványan elkezdtem vérezgeti, és akkor még a hasam se fájt nagyon, de azután erősödött a vérzés a görcsök egyenőre nem.Aztán hirtelen a görcsök nagyon bedurvultak, és el is ment a baba.Nem tudtam elmenni dokihoz, külföldön voltunk.DE mindenképpen menj dokihoz, valaki vigyen el, tényleg ne erőltesd meg magad, de mindenképpen menj dokihoz!Mondjuk biztos mindenkinél más, de terhesség alatt semmilyen vérzés nem jó, főleg nem ilyen korai iőszakban.Nagyon nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen veletek, de inkább menj dokihoz, mert ilyenkor még tudnak mit tenni.Viszont ha erősödik a vérzés, és a görcsök akkor nem...tényleg nagyon szorítok!!!!
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,és sajnálom, akivel ez történt. Igen, megyek az orvoshoz.
2010. jún. 14. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
na jól vagy?mit mondott a doki?
2010. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!