Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, És...

10 hetes terhes vagyok, És nagyon görcsölök, úgy mint ha meg akarna jönni. Mit tegyek? Több lent.

Figyelt kérdés

Már voltak ilyen problémáim, de akkor véreztem is már hálaistenek azóta nem..

De most egy hete néha erős menstruáció szerű görcsölés. Szerintetek?


20L



2018. máj. 17. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a helyedben orvoshoz.
2018. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még ilyenkor normálisnak mondható valamennyire. Vegyél be magnéziumot. Ha elmúlik, nincs gond. Ha továbbra is görcsölsz, orvos.
2018. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj a verzésre, mert akkor azonnal progipótlás kell és sok pihenés. A görcsök, ha enyhék normális, mert a méhed alakul, de amint erősödik, szerintem beszélj az orvosoddal.
2018. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A progipótlás látatlanban a világ legnagyobb marhasága. De sajnos már rutinszerűvé vált. Anélkül, hogy tudnák mennyi is a kismama progeszteronja. A plusz progi csodákat nem tesz, csak akkor hatásos ha valakinek tényleg hormon hiánya van. De ha nincs akkor csak felesleges hetekig tartó plusz hormon adagolás.


Vérezni több mindentől lehet egy terhesség során, nem kizárólag progeszteron hiánytól.


Azzal egyetértek, hogy ha nem múlik a görcsölés, akkor orvoshoz kell menni.

Sajnos a magzat védelmében ilyenkor nem sokat lehet tenni. De nagyon fontos a te védelmed is, szóval azért légy óvatos!

2018. máj. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!