Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok. Görcsölök,...

Terhes vagyok. Görcsölök, zsibad a kezem a mellkhasam is fáj kicsit, a derekam és barnázok mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvos, azonnal.
2018. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre! Hány hetes vagy?
2018. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ultrahangon nem voltam még, csak vizsgálaton.

25-én kell mennem, most elmultak a fájdalmaim... nem tudom várjam meg a hétfőt ha jobban leszek, és menjek ultrahangra.

Vagy most azonal menjek a korházba.

Ha hétfőn megyek meg vizsgálnak így hogy hamarabb megyek??

2018. ápr. 14. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés (barnázás) nem normális. Ha még most menthető a terhesség, hétfőn már nem lenne az. Mióta késik? Mert pár napos késéssel sajnos esélyes a kémiai terhesség is, nekem 3 nap késéssel jött meg, én felhívtam az ügyeletet de nekem akkor azt mondták, hogy ilyen fiatal terhességnél nem tudnak mit csinálni. De gondolom nem küldtek volna el, ha odaállítok.

2-es voltam

2018. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás tényleg nem a legmegnyugtatóbb terhesség elején sem, de nem feltétlen kell a legrosszabbra gondolni, sokan barnáztak az elején és a babával sem lett gond. Én pl az elvetélt terhességemnél nem barnáztam, egyetlen egyszer láttam a bugyimon egy rózsaszínes árnyalatú folyást, és megis elment. Az utolsó terhességemnél meg a 7-13 hét kozött folyamatosan véreztem, értsd úgy hogy kellett a betét annyira, és mégis a 40 hetén szültem.

Viszont én a barnázás helyett a mellkasi fájdalom és a zsibbadás miatt jobban aggódnék...eléggé megijednék tőle, terhesség alatt nagyobb a trombózisveszély és a szíved is jobban igénybe van véve. Ha a zsibbadás tart még, vagy ha elmúlt de újra jön, valamint erős köhögés, lábdagadás esetén én azonnal mennék a sürgősségire.

2018. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvos. Ha menthető, még meg tudják menteni. Ráadásul ha méhen kívüli Rád nezve is veszélyes lehet!
2018. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!