Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik babánál mikor látszód...

Többedik babánál mikor látszódott a hasatok?

Figyelt kérdés
Hány hetesen?
2018. máj. 21. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A masodiknal kb ugyanugy, mint az elsonel, 25. het utan kezdett terhespocakhoz hasonlitani.

Hozzateszem, hogy sportoltam, eros izomzatom volt, valoszinuleg azert tartott olyan jol a hasizmom.

Most a harmadik babat varom, 10 ev eltelt, vekony vagyok most is, de 3 eve hagytam abba a rendszeres edzest, gyenge a hasizmom, mint a lepkefing es mar az is meglatszodott az elejen, hogy puffadtam.

15 hetes vagyok es van akkora pocakom, mint 25 hetesen volt az elso ket terhessegemnel, mar kezdik eszrevenni az ismerosok.


Szoval nalam inkabb az edzettseg hianya miatt latszik hamar, nem a tobbedik terhesseg miatt...

De ha elso, masodik, x-edik terhesseg utan nincs visszaerositve a hasizom, akkor a kovetkezo terhesseg latvanyosabb lesz es joval korabban, mint az elozo.

2018. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondhatom azonnal az irtozatos puffadas miatt. Amugyis szoktam puffadni de nem ilyen brutalis modon
2018. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.babánál most 8 hetesen takargattam. Olyan 12-14.hétig az puffadás, de akkor is nő. Majd felváltotta a “terheshas”. Most 20 hetes vagyok, pont tegnap néztem, hogy akkora a hasam, mint 1. babánál 30 hetesen. Viszont nem telt el 1,5 év a 2 terhesség között az is biztos számít, mert amúgy sportos vagyok.
2018. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Mindenkinek szép babavárást kívánok!
2018. máj. 22. 04:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!