Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is rosszul alszik terhessé...

Más is rosszul alszik terhesség elején?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A pisirohamok miatt igen:)
2018. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon álmatlan voltam kb a 6-7 hétig. Utána bekapcsolt a mormota üzemmód.
2018. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben napi 2-3 órákat aludtam. Pedig azt hittem szülés után jön a "nem alszom " szakasz.

A második trimeszter egész jó volt, majd a 3.-ban szintén alig aludtam, a nagy has, gyomorégés stb miatt.

2018. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 11 héten tartok. Napközben nyugodtan alszok, de az éjszakák szörnyűek: állandó rémálmok gyötörnek, felriadok, heves a pulzusom, rosszul vagyok... már előre félek, amikor jön az éjszaka. :(
2018. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez érdekes,mert én is ezt csinálom,kedves utolsó...doki mit mond erre? :)
2018. máj. 22. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én az egész terhességem végigaludtam...Egy filmet nem bírtam megnézni mert 2 perc alatt bealudtam rajta...kire hogy hatnak a hormonok..Szerintem mindkét véglet normális ( csak egyik idegesítőbb, mint a másik :-).)
2018. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok. Dokival még nem beszéltem erről, mert utoljára 8 hetesen látott, de mindenhol azt olvastam, hogy ez is normális.

Próbáltam már enni/nem enni lefekvés előtt, kevésbé "véres" sorozatokat nézni (kerültem a helyszinelőket, Dr Csontot), de semmi sem segített.

2018. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok, és rémesen alszom.


Sosem voltam jó alvó, csak mint a cicák, felületesen aludtam. De azért ebből nem volt gondom.

Még ki sem derült a terhesség ténye, mikor már komoly alvás problémáim voltak. A nem várt előtti napokban gyakrolatilag ébren töltöttem az éjszakákat. Pedig fel sem merült bennem, hogy baba lehet a dologban.

Na kb azóta ez megy. Éjjel 2-3 körül felébredek és esélyem sincs visszaaludni.


Amikor meg alszom akkor pedig nekem is rémálmaim vannak.


De nappal bezzeg nagyon tudok aludni. Illetve tudnék.

Talán az elmúlt egy héten már picit jobb volt a helyzet.

2018. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én àllandóan felébredek 2 körül és nem tudok vissza aludni kb. 4 ig.... 😟😟😟 nagyon unom már
2018. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!