Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikortól "nem tudta letagad...

Ki mikortól "nem tudta letagadni" a terhességet?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekel, hogy hányadik hétben jártál, amikor már egyértelműen nem tudtad volna letagadni, hogy babát vársz? Nekem mindig is volt egy kis pocakom (régebben volt, hogy terhesnek néztek, mikor csak jól bekajáltam), most meg akkora a hasam, mint egy lufi, pedig csak 12 hetes vagyok. Nem tudom, hogy ez már a baba miatt van, vagy csak puffadás (hízni nem híztam még semennyit)

2018. máj. 22. 10:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Én most vagyok 25 hetes most mondom azt hogy màr mindenkinek egyértelmű hogy baba eddig nem nagyon latszott olyan volt mintha csak dagi lennék:D

Gondolom mindenkinek más, kinek milyen a teste..:)

Boldog babavárást:)

2018. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Én is duci vagyok, bár nem kimondottan hasra. Aki ismer annak kb két hete egyértelmű aki csak lát pl az utcán annak szerintem most sem. Múlt héten pl a fodrásznál meglepődtek a babán mások amikor a fodrász említette milyen szépen nő a hasam.

20+6 hkm

2018. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Pultosként dolgoztam. Kb 6. hónapig nem tűnt fel a törzsvendégeknek, hogy terhes vagyok. Illetve nem mertek rákérdezni, hogy csak pocakra híztam, vagy baba van?

A 6. hónapban kérdezték meg.


37. hétig dolgoztam, volt, aki nem hitte el, hogy az utolsó hónapban vagyok. :-)

2018. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én elég vékony vagyok és alacsony, első terhességemnél akik ismertek, 14 hetesen kezdtek rákérdezgetni, akik kevésbé ismertek, azok 16.

Most 6 hetes vagyok, de én is annyira puffadok, hogy már volt, aki rákérdezett, a nadrágjaimat nem tudom begombolni magamon, nagyon durva.

2018. máj. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
29. héten kezdett ténylegesen látszani a pocakom . Addig aki nem tudta észre sem vette :)
2018. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Én vékony vagyok, lapos hasú, és mindkét babánál akik ismertek, 12 hetesen már rá mertek kérdezni, hogy terhes vagyok-e.
2018. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Igazából valahol szeretném, ha már egyértelműen látszódna, mindig nézegetem is a tükörben, hogy nőtt-e már :D

Másrészt még pár hétig szeretném titokban tartani a munkahelyemen (főnök tudja), mert oviban dolgozom, és nem szeretnék emiatt kellemetlen beszélgetésekbe elegyedni a szülőkkel. Úgy kerültem a csoportba, hogy egy másik kismama helyére vettek fel, biztos lesz 1-2 rosszindulatú emberke, ha megtudják, hogy én is elmegyek...

2018. máj. 22. 10:34
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Hú, bátor vagy, én oviból azonnal eljöttem táppénzre, nem mertem a sok bacitenyészet közt maradni. 😄

11 hetesen idegeneknek is egyértelmű volt az első terhességem, 2-3. 10. hét körül, a 4-nél már 8-9 hetesen látszott, h van itt valaki.

2018. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

"Hú, bátor vagy, én oviból azonnal eljöttem táppénzre, nem mertem a sok bacitenyészet közt maradni. "


AZért ennyire nem kell félni.

A mi gyerekorvosunk már nagy pocakos, és mondta, hogy júni végéig dolgozik. SZóval szerintem szülés előtt nem sokkal megy szabira. És lehet, hogy már karácsony körül jön vissza, mert nincs hosszútávon helyettese...

És ő aztán tényleg beteg gyerekek közt van egész nap...

2018. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhesség 20 hét után látszódott.

Picit bízok benne most hamarabb lesz.

Most 9 hetesen nem lászik még semmi.Pár hét múlva remélem fog.:)

2018. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!