Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tisztított klíma okozhat...

Nem tisztított klíma okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg, hogy az irodánkban üzemelő klímát évek óta nem tisztították. Mondanom sem kell, hogy mennyire megijedtem, természetesen utána azonnal le is kapcsoltam a gépet (csak én vagyok itt).

(Sajnos nélküle 30 fokot mutat a hőmérő, huzatot sem lehet csinálni.)

Okozhat a nem tisztított klíma bármilyen problémát a terhességre nézve?


(11 hetes kismama)


2018. máj. 23. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
nem. de a klíma sokkal előbb tönkre megy, és több baktérium van benne. nagy bajod nem lesz, max többször kapsz influenzát stb.
2018. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
2018. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen, okozhat, nem is kicsit.

A férjem uncsitesójának kb. 2 hete olyan tünetei lettek, hogy azt hitte a család, hogy ott hal meg, mert a szemei elúsztak oldalra, meg rángatózott, illetve 40 fokos láza lett. Amikor beértek vele a kórházban, akkor azt hitték, hogy egy régi betegség jött elő neki (most pontosan nem tudom, hogy mi, de műtötték is), és megint le kell csapolni a vizet a fejéből.

Aztán az egyik orvos kapcsolt és megkérdezte, hogy volt-e légkondi a közelében. És kiderült, hogy igen. Mint utóbb kiderült több munkatársa is rosszul lett, mire a vezetőség végre elrendelte a légkondi kitakarítását (ez ugye nem csak a gép, hanem a csőrendszer) és ott találtak döglött állattól kezdve mindent.

2018. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
A nem tisztított klíma nem csak arra ártalmas aki terhes.
2018. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Semmi koze a terhesseghez.
2018. máj. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, okozhat, de nem csak a terheseknek, hanem mindenkinek.
2018. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, legionellózisnak hívják
2018. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pár éve volt hogy azt hiszem egy fiatal nő ezért halt meg,a hiradóban is benne volt akkoriban.
2018. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én most utánanéztem a betegségnek. Egy nyavalyás bevásárlóközpontban betegedtek meg többen 2 éve: (cikk legvége)

[link]


Megint csak az jön elő, hogy nem lehet kivédeni.



Félig off: 2x szenvedtem már meg egy bőrbetegséggel, a nevére nem emlékszem de az a vírus okozza, mint a bárányhimlőt. Mindkétszer tartós nyári hőség, nálunk panelben 30 fok volt, bőrgyógyász azt mondta, legyengíti az immunrendszert így aki volt bárányhimlős, legyengült immunrendszernél aktiválódhat. Nem igazán kedvez a magzatnak.... szerintem ne főzd meg magad munka közben emiatt.

2018. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*övsömör volt.
2018. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!