Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babavárás, klíma?

Babavárás, klíma?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk egy drága kötelező vizsgálatra (kombinált teszt). úgy jöttek ki a kismamák, hogy hideg volt benn. Páran meg is kérték - én is-, hogy vegye feljebb a klímát, 22 fokra volt beállítva. Közölte, hogy még csak 24-re ment te, és neki melege van. Aztán azon a hideg ágyon megnézett hasi uh-gal, próbáltam védeni a pocakom, húzkodtam rá a pólóm. Reggel arra ébredtem, kapar a torkom. Az nem zavar. Csak a baba körüli szervek ne fázzanak meg. Szerintetek nézessem meg magam egy sima sztk-ban, nincs-e baj?
2014. jún. 13. 07:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Nézem, nem írtam kiről van szó. Az orvos volt ilyen kedves.
2014. jún. 13. 07:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnál megnézetni? Amíg nincs tüneted (pl. felfázás) addig nem nagyon tudnak mit vizsgálni...

Nem hiszem hogy lesz bármi bajod. A normál szobahőmérséklet 20-21 fok, és a szerveink azért meglehetősen védett helyen vannak.

2014. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a kombinált teszt nem kötelező vizsgálat. Ennek ugyan nincs köze a kérdéshez de muszáj megjegyeznem.
2014. jún. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy még jobb, nekem azt mondta az orvosok, 35 felett kötelező. Ha ezt tudom, el sem megyek.
2014. jún. 13. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kötelező, csak ajánlott, mondván nagyobb a betegségekre a kockázat.


Egyébként ne aggódj a babának semmi baja nem lesz, ő meg sem érezte a hideget, mivel nem hűltél ki, ahhoz igen sokáig kellett volna nagy hidegben lenned.

2014. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :)
2014. jún. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!