Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Problémamentes terhesség...

Problémamentes terhesség esetén nem árthat a szex a babának. De túl nagy méret esetében sem?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt írják, hogy szabd szexelni, ha minden rendben van, és a doki nem tiltja a szexet, semmi gond nincs, nem árthatunk vele a babának.

Viszont folyton azon jár az agyam, hogy ez minden esetben igaz-e. Sajnos (illetve ennek többnyire azért örülni szoktam) a férjem szerencsét férfi, és az átlagnál nagyobb szerszámmal rendelkezik. Nagyon ritkán okoz vele fájdalmat, ha van megfelelő mennyiségű előjáték, akkor nem szokott fájni. De azért aggódom kicsit, hogy így hogy nagyon mélyre beér vele, nem okozhat gondot így sem?


2018. máj. 23. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem okozott gondot 😊
2018. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már meg egy anatómiakönyvet. A baba a méhben van, semmi köze a hüvelyedhez.
2018. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okozhat gondot, bár mi ennek ellenére óvatosabbak vagyunk kissé, mert a férjem is a szerencsés férfiak közé tartozik!
2018. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A páromnak elég hosszú, tehát az átlagos méretnél picit vékonyabb de ezzel együtt hosszabb is.

Mi egy külföldi oldalon tájékozódtunk erről a témáról mert itthon nem sok infót kaptunk a terhesség alatti szexről.

Tehát mi nem kockáztattunk és már hónapokkal előtte csak petting és anál szex volt. Ez is úgy hogy a párom volt mindig alul háton fekve és én irányítottam be felülről. A méretes pocimtól pedig sohasem szemben vele hanem egymással háttal átkarolva. Így a párom a mellemnél karjaival hátulról tartott hogy a pocakom ne nyomódjon és szabadon mozoghasson aktus közben.

Egyébként sohasem voltam és nem vagyok anál szex párti viszont ezekben a hónapokban igazán jó érzés volt ott az egész és nagyon élveztem az egészet.

2018. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!