Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt kisebb a meret...

Kinek volt kisebb a meret alapjan ultrahangon a baba, mint a menstruaciohoz kepest? Jol fejlodott vegul?

Figyelt kérdés
meret alapjan kisebb a babam , mint menstruaciohoz kepest , az a datum nem talal hogy hany hetes vagyok , csak a fogantatas datumatol !

2017. jún. 29. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Menstruációhoz képest egy héttel kisebb volt a mérete.

Ez egyébként stimmelt, mert jóval később volt peteérésem és rövid a luteális szakasz. (Utrogestant is kaptam.)

Nem volt semmi gond, a fejlődése a megfelelő ütemben zajlott.

49 cm, 3200 g-al született. :) Makk egészséges. :)

2017. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
utolso mensi aprilis 19 en volt , ami szerint 10 hetes kellene legyen , amibol azt mondtak 1 hettel keson fogant , most pedig meg csak 8 hetes az uh-n , ami nem talal a datumhoz , csak majus 8 tol szamoljuk , akkor igen
2017. jún. 29. 07:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam is egy héttel volt kissebb a menstruációhoz képest 28 napos ciklussal. Végig "betartotta" azt az egy hét eltérést, mindig tankönyvi babának mondták. Egészséges 2 hónapos kislány.
2017. jún. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ertem , hat mondjuk 1 het nem gond , de nalam ugy veheto mind 2 het ... na hat remelem minden rendben lesz ezentul is ......
2017. jún. 29. 08:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Későn fogant,ennyi.

Ha nem fejlődik megfelelően a továbbiakban se,kiderül a 12 hetes uh-n. Létezik ilyen,hogy nő,nő,majd megáll és sajnos elmegy.

Nekem a nagy hosszú ciklusos mensi alatt fogant,az aszerinti középidőben. Én nem is mensi,hanem méretei alapján voltam kkiírva,egy héttel későbbre.

A másodiknál 28 napos ciklus,középidő,mensi szerinti méret,kiírás.

A harmadikat várom,ő róla tudom,hogy mensi után fogant,mert aztán kaptam idöpontot lábmütétre és védekeztünk már. Ő vele meg előbbre vagyok kiirva majdnem egy héttel.

2017. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 18. héttől mindig kisebbnek mondták, ráfogták, hogy bizosan későbbi peteérésből fogant.Hát nem így volt. 33. héten hellp szindróma miatti koraszülés lett a vége, a kicsi 1470 grammal született, sajnos nem volt jó az áramlás, nem tudott úgy fejlődni, ahogy kellett volna, ezért volt mindig kisebb.Most már 1 éves minden rendben van vele, de azért én a helyedben jobban utána járnék mi okozza, hogy kisebb a baba.Az enyém a ritkább eset, de azért figyelj oda.
2017. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mensi szerint 5. héten még éppen csak felritkulás volt, valahol a beágyazódás környékén tartottunk, tehát kb 2 héttel volt elmaradva.

a 6hetes uh-n mért méretek alapján lett kiszámítva a terhességi kor és a várható születési dátum.

2017. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A legelején 1 hettel kisebb volt. Aztán a 12.hetin pont 12hetesnek irta a genetikus, 19h.4n napon 19h0n-naposnak. 24 hetesen 25 hetes volt. 28 hetesen 29. Szóval, nálunk semmit nem jelent.
2017. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
koszonom, gondolom amig verzes nincs es gorcs , addig minden rendben :) amugy tunetek nincsenek :)
2017. jún. 29. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:

Általában igen, igy van. Menni kell mindig a dokihoz es ha bmi előre látható megelozheto helyzet van, akkor ő ugyis mondja majd milyen extra teendőd van. (pl fekves vagy gyógyszer vagy vitamin vagy pihi vagy no sex) de ne legyen..

Örulj, h nincs tuneted. addigis élvezd ki h nem vagy rosszul es ennyi. :) nekem se a legelején volt pl a hányinger.. De szerencsére az is elmúlik.

2017. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!