Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért járok pár napja többet...

Miért járok pár napja többet pisilni?

Figyelt kérdés
37+5 hkm vagyok.15-20 percenként járok,pedig ugyanannyit iszok mint eddig? Nem vagyok felfázva sem, most voltam orvosnál. KÖSZI!!!!!! :-)
2010. jún. 15. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínű hogy a baba rajta fekszik és nyomja
2010. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van hogy órákig nem megyek pisilni, aztán meg 10 percenként, de érzem is, hogy a baba fészkelődik ilyenkor!
2010. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyomja a baba a hugyholyagot.

Boldog babavarast!

2010. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De eddig is nyomta, csak eddig azért messze nem jártam ennyit pisilni! Vagy már jobban nyomná mert lejjebb ment?
2010. jún. 15. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még csak a 20.hetet taposom és mégis van úgy hogy 10-15 percenként megyek pisilni.Nekem eléggé lent van a babám és rendszeresen rácsücsül a hójagomra,van hogy csak néha néha megrúgja.Volt már olyan is hogy pisilnem kellett éreztem is hogy rámászott a drága és mire odaértem a wc-re leszállt és már nem is kellett pisilnem.Szerintem ez a 37.héten már teljesen normális.

20+6hkm

2010. jún. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-)
2010. jún. 15. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!