Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetes pocak csak a...

11-12 hetes pocak csak a puffadás miatt van, ugye?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy ebben a terhességi korban már mindenki mondja es “mutatja”, hogy mekkora a hasa, de az csak puffadás, nem? Mikor lesz belőle valóban terhes has, a babától?

2018. máj. 24. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez alkat kérdése. Nekem a 2. hónap végén észrevehető volt.
2018. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül. Nyilván nem a 2-3 centis baba látszik meg, de a méhlepény is már kialakul, a méh egyre nagyobb, a szervek kezdenek átrendeződni. Nekem 11 hetesen ugyanakkora volt reggel-este (puffadás reggel nincs), és idegen is rákérdezett. 😊
2018. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nemcsak a puffadás miatt van, de nem konkrétan a gyerek miatt. Mindkét babámnál volt nekem is, takargattam is az első trimeszterbe. Csak kíváncsi voltam a véleményekre. Az első babánál amikor voltunk az a 12-14 hetes UH-n a Férjem mondta, hogy mekkora már a hasam, doktornő mondta, hogy ennek még semmi köze a gyerekhez. Igazából a barátnőim versengenek, hogy huuu, valakinek már 7-8 hetesen pocakja van. Nem akarom mondani Nekik, hogy ez nem érdem. Meg vannak győződve róla, hogy az már a baba. Természetesen büszkén kell viselni, mert a legjobb dolog a világon, de nekem hatalmas pocakom volt, mert alacsony vagyok és szanaszét repedt a bőröm. De nem akarom Nekik mondani, nem akarom, hogy félre értsék.
2018. máj. 25. 05:55
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Babámat várom. Aki nem tudta 12-13 hetesen kezdtek rákérdezni akkor már látszódott a hasamon.
2018. máj. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22 hetesen nekem normál magzat méret mellett még mindig csak hizasnak tűnik. :)
2018. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első terhességnél 14 hetesen kezdett gyanús formája lenni a hasamnak,másodiknál meg idő előtt kiszúrták idegenek. Azt mondják a második terhességnél hamarabb észrevehető.
2020. márc. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!