Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közületek olyan, aki...

Van közületek olyan, aki nagyon fiatalon kezdett el fogamzásgátlót szedni, majd évekig szedte és utána gond nélkül, gyorsan teherbe esett?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromtól szedtem 22 éves koromig, és 3 hónap próbálkozás után itt van a pocimban.

22/L

2010. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2010. jún. 15. 13:02
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
16 voltam mikor elkezdtem. Aztán 21 mikor abba hagytam és évekig nem szedtem, mert nem volt kapcsolatom. Aztán 28 évesen egyik napról a másikra estem teherbe a nászúton.
2010. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jah most 35 vagyok két kisfiú anyukája. Mindkettő szinte azonnal fogant.
2010. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
16 évesen kezdtem szedni,26 évesen hagytam abba.Elsőre összejött a baba,most már 6 hónapos a nagylány!
2010. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem 8 évig folyamatosan, és elsőre megfogant a lányom. Meg most az ikrek is elsőre megfogantak, amint elterveztük hogy jöhet a kistesó.

19 hós nagylány anyukája, és 27 hetes ikres kismama

2010. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17 évesen kezdtem szedni, szedtem 10 évig kb, egy évig utána nem szedtem, mert szingli voltam. Megismertem a férjem, szinte azonnal összejött a baba, 3. hónapban.
2010. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17 évesen kezdtem el szedni. Kisebb szünetekkel ( néha beiktattam 3-4 hónap szünetet) 10 évig szedtem, és nem is egy félét.Szedtem már: Tri Regol (ezzel kezdtem, akkor még nem volt választék, de nem ajánlom), Belara, Yadine, Lyndinette 20 (ez volt a legjobb, ennél maradtam).Féltem is, hogy nem fog visszaállni a peteérésem.Szeptemberben összeházasodtunk, a nászúton még szedtem.Októberben abbahagytam, és utána megszakítgattuk.Figyeltem a peteérésemet hőmérőzéssel, PG53-mal, ovulációs teszttel.Egyszer karácsonykor nem szakítottuk meg, mondván, úgyis negatív az ovu. teszt.Meg is fogant a kislányom, aki igazi kis szerelem gyerek.Szerencsésnek érzem magam, hogy még nem is számítottunk rá, és ő már jött.Mivel akkor már vágytunk a babára, így nagyon boldogok voltunk.Ha arra vagy kíváncsi, hogy nem árt -e hosszú távon a tabletta, akkor én azt mondom, hogy nem.Amint abbahagyod, azonnal kiürül, és minden visszaáll a természetes állapotra.És ezekben a mai tabikban olyan kevés a hormon, hogy biztonságosak ilyen szempontból.
2010. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éves korombankezdtem el hormon tabit szedni, ami egyben fogamzásgátló is volt. 22 évesen elkerültem másik dokihoz irt egy másikat, mert nem szedhettem volna eddig, és megállapitotta hogy "meddő" vagyok (nagyon ritkán van peteérésem, egy évbe egyszer...és ezért szedtem a gyógyszert). Ez volt tavaly novemberbe. Január 3 án abbahagytam és 13 án teherbe estem:)!

22 éves 23 hetes szerencsés kismama:)!

2010. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19 évesen kezdtem szedni, 28 éves koromig. Abbahagytam, 2. menstr. után már nem jött meg:)

36 h

2010. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!