Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szabad szedni szorongásra?

Mit szabad szedni szorongásra?

Figyelt kérdés

Nem szedem a frontint, amit a szpichiáter írt. Babát várok. Elég sokára tudok visszamenni hozzá, de nagyon szorongok, pánik félelmem van. Mindent túlaggódom, lehet olyan dolgokat képzelek be amik nincsenek ott. Ezt nem tudom, mert nem tudok bízni az ítélőképességemben.

Nődokihoz is csak 2 hét múlva megyek.

Mit tegyek, hogy megnyugodjak?


2018. máj. 26. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Citromfű teát nyugodtan ihatsz, tudom, hogy gyengébb mint a gyógyszer, de azt nyugodtan lehet terhesség alatt. Illetve a plusz magnézium is segít kicsit nyugodtabbnak maradni
2018. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Benzodiazepint (Frontin, Xanax, Rivotril, Seduxen és a többi "nagyágyú") nem szabad szedni, abból baj lesz. Csak sajnos a többi szorongás elleni csodaszer sz*rt sem ér.
2018. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálkozom vele, bár az én szorongásomat régen sem csökkentette. Folyamatos gombóc a torkomban, hasmenés az idegességtől nem tudom mihez kezdjek.
2018. máj. 26. 15:38
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves Második?

Nem szedem már, de szedtem mikor ovulációm és a beágyazódás lehetett. Ebből is lehet baj?

2018. máj. 26. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
A magzat 6 hetes koraig nincs “összeköttetés” veled, addig nem probléma. Nekem ezt mondta a dokim.
2018. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Semmi nem megy át beágyazódáskor, illetve vannak benzodiazepinek, amiket lehet szedni terhesen, de erről feltétlen a pszichiáterrel kell beszélni, ha birod gyógyszer nélkül, akkor ne szedj nyugtatót.
2018. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el minél hamarabb a kezelőorvosodhoz,mert van olyan gyógyszert amit lehet szedni akkor is ha babát vársz.Ennek így ahogy vagy,semmi értelme,javítani kell az állapotodon,a baba érdeke is ez.
2018. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elérni a pszichiátert és mondd h terhesseg miatt neked fontos lenne tudnod mit szedhetsz. Ha nem sikerül, hívd fel a háziorvosod.
2018. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom magánba elérni és konzultálni vele. A háziorvosom már sajnos nem olyan jó orvos mint régen volt.
2018. máj. 26. 17:19
 10/15 anonim válasza:

Sedatif PC-t lehet szedni az homeopatias, csak kerdes, hogy az kinek mennyit er..

Multkor en is bepanikoltam, mert bekemenyedett a hasam es megijedtem, hogy uristen most megszulok, bementem korhazba es magnezium + gynipral + verapamil infuziot adtak par alkalommal, ugy ahogy segitett. Meg sulyosabb esetben elvileg meg diazepamot raknak bele, de az nekem nem kellett szerencsere.

2018. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!