Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba lehet a dologban, ha 4...

Baba lehet a dologban, ha 4 napja kesik es 4 napja az alaphom 37.1 reggel?

Figyelt kérdés
Nincs gorbem, azt nem tudok mutatni. Teszteet csak 2 nap mulva tudok venni 😄
2018. máj. 27. 05:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ez van, de mar csak 2 evig kb a lanyunk az ovit mar Dunantulon kezdi"


Milyen lányotok? Ha van már gyereked, igazán tudhatnád, hogyan készült. És egy teszttel hamarabb megtudod, hogy terhes vagy-e, mint itt a "tapasztalatok" gyűjtésével. Aki meg a halálfsza után lakik 5km-rel, és gyereket tervez, miért nem tart otthon tesztet??

2018. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Es te miert vagy ilyen bunko?!

Van egy egyeves lanyom.

Tudom, hogy keszul a gyerek, tudom, hogy tesztelni kell de nekem az elsonel semmi tunetem nem volt.

Egyebkent, hogy megnyugodjal, este lesz teszt. Elinteztem..

Azert nem tartok itthon, mert van amikor be tudok jutni a varosba csak most igy jott ki es pont nem tudok 29-ig..

Szerintem egy kis xanaxot szedhetnel..

2018. máj. 27. 08:50
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem kell xanax...😀

Nem elég tünet, hogy nem jött meg??

2018. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
4 nap késés még nem olyan sok idő, bármitől lehet.
2018. máj. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél vissza az arcodból kérdező. Feltettél egy kérdést, amire igazából csak a teszt tud választ adni. A tapasztalatok semmit nem érnek. De igen, terhes vagy! Gondolom ezt akartad hallani. Tudod, hülye kérdésre, hülye válasz.
2018. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

A hő sem mérvadó igazából, mert akár egy gyulladás miatt is lehet és olvastam olyat is, h sokaknak csak a mensi végén megy le.

2 nap es kiderül. De ha segítséget vársz szerintem ne legyél ilyen harapós...

2018. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Nem az arcom nagy. En tapasztalatokra voltam kivancsi, nem arra, hogy igen, az vagyok.

Hanem pl, hogy igen, nekem is 37 folott volt a hom es hasonlo..

Ez az oldal a szemelyes tapasztalatok megosztasara van, nem a kotekedesre es a miert nem lehet tesztet venni jellegu kerdesekre. Lehet tesztet venni, lesz is, de addig azt remeltem, lehet normalis emberekkel beszelgetni, hogy kinel mi volt. De ugy latszok, csak ez a suttyo ir ide, aki csak bunkozni tud a masikkal!

2018. máj. 27. 09:32
 18/28 A kérdező kommentje:
Koszi, igen ilyeneket olvastam en is. A regi kerdeseknel kedvesebbek voltsk az emberek egymashoz
2018. máj. 27. 09:35
 19/28 A kérdező kommentje:
Igazabol mas tunet ugy nincs, csak annyi, hogy neha feszul a mellem, mintha tuvel beleszurnanak. Nagyon varom mar az estet, 2 dbos tesztet kerettem direkt, tartalekba is legyen 😆
2018. máj. 27. 09:36
 20/28 anonim ***** válasza:
Én 3 nap késés után végeztem tesztet. Első tüneteim az émelygés (éjjel) és a mell érzékenység volt.
2018. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!