Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+3 napos terhességnél ezek...

19+3 napos terhességnél ezek az eredmények jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mondanak vizsgálat közben semmit. Amennyire tudtam utána néztem, de attól függeltenül még nem tudom, hogy jónak számítanak e az eredmények. Megnéznétek nekem? Komment én lesz a link
2018. máj. 27. 21:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

sajnos nem engedi a képhez tartozó linket úgy hogy leírom.

Egy élő magzat fejvégü fekvésben.

A lepény a hátsó falon tapad, mélyen. (A mélyen kihangsúlyozva)

BPD: 44 mm AC:124mm FL:28mm HC:157mm OFD:54mm súlybecslés: 255g

Írtak még olyat, hogy Hum: 28mm

2018. máj. 27. 21:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanak semmit, mert ezek az adatok orvosi szempontból fontosak. És csak akkor avatnak be részletesebben ha baj van.
2018. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem mondanak vizsgálat közben semmit. "


Azért, mert nincs semmi baj. Ha lenne, mondanák.

2018. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdést tettem fel.... mindenkinek válaszoltak eddig normálisan. Nekem miért nem tudtok?
2018. máj. 27. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezen a két válaszon mégis mi nem volt normális?


Leírtuk, hogy normálisak az eredményeid, azért nem mondtak semmit. Komolyan nem értem, ezen mi nem normális válasz.

2018. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Számodra melyik válasz nem volt elég normális?
2018. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát már bocs de sehol nem láttam azt, hogy "normálisak az adatok" csak azt, hogy ha baj lenne szólnának...
2018. máj. 27. 21:27
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

"Azért, mert nincs semmi baj. Ha lenne, mondanák."


Ezt írtam. Szerintem eléggé egyértelműen benne van az, hogy normálisak az értékek. Nincs semmi baj = normálisak az értékek.


Plusz ha azt mondom, hogy "ha baj lenne, szóltak volna", annak egyenes következménye az is, hogy ha nem szóltak, akkor nincs baj, azaz rendben vannak az értékek.


Továbbra sem értem a felháborodásod.

2018. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem felháborodás, csak értetlenül állok a dolog előtt, hogy eslő baba, sehol nem mondanak semmit, hogy egyátalán mi mit jelent és mi az, hogy mélyen van a lepén és miért van kihangsúlyozva, vagy egyátalán, hogy fiú lesz e vagy lány..... lehet, hogy nektek nem mondanak semmit de akkor minek válaszoltok ha nehéz ezekre esik "kedvesebbnek" vagy legalább megértően el lenni....
2018. máj. 27. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de akkor se értem, hogy mi volt ennyire sértő a válaszunkban. Teljesen normális hangnemben válaszoltunk.

A kérdésed annyi volt, hogy normálisak-e az értékeid, mi pedig megírtuk, hogy igen. Ha nem erre voltál kíváncsi, hanem arra, hogy melyik rövidítés mi és mi az a mélyen tapadó lepény, miért nem azt kérded?


BPD=falcsonti átmérő

AC=haskörfogat

FL= combcsont hossza

HC= fejkörgfogat

OFD=nyakszirt és homlok közötti átmérő

HUM= karcsont hossza


A súlybecslés értelem szerűen a magzat jelenlegi tömege.


A mélyen tapadó lepény meg annyit jelent, hogy a lepény széle eléri a méh passzív szakaszát. Előfordulhat miatta vérzés, de legtöbbször semmiféle gondot nem okoz, a hüvelyi szülést sem akadályozza. És a lepény egyébként is "vándorolhat", ahogy nő a méh, szóval 19 hetesen semmi jelentősége nincsen.

2018. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!