Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+3 napos terhességnél ezek...

19+3 napos terhességnél ezek az eredmények jónak számítanak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem mondanak vizsgálat közben semmit. Amennyire tudtam utána néztem, de attól függeltenül még nem tudom, hogy jónak számítanak e az eredmények. Megnéznétek nekem? Komment én lesz a link
2018. máj. 27. 21:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. máj. 27. 21:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Az orvost is meg kérdezhetted volna😊talán az egyszerübb lett volna.
2018. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy hiába kérdezem, nem válaszolnak semmire. Legutóbb annyit kérdeztem, hogy ha esetleg látja akkor megmondja e a nemét? Az volt a vàlasza, hogy neki nincs erre ideje úgy hogy nem akarja. (Egyedül voltam uh-s kismama) kérdeztem már azt is, hogy láthatom e.... a válasz az volt hogy ez nem baba mozi. Kérdeztem azt is, hogy minden rendben e? Az volt a vàlasz, hogy mindenki megkérdezi....
2018. máj. 29. 10:05
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó bunko 1 doki lehetett
2018. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!