Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már vlki akinek kisfiút...

Volt már vlki akinek kisfiút mondtak és mégis kislány lett?

Figyelt kérdés
Van már két kisfiam. Most 15 hetes kismama vagyok. Tegnap 2d ultrahangon azt mondta a doki, hogy ismét kisfiú. Kicsit elkenődtem, mert vágytam egy kislányra is nagyon :) Persze fogom szeretni és fő az egészség, de minden anya vágyik egy kislányra is. Mindenki mondja h majd a 4ik az lesz. Csakhogy nekem ez már a harmadik császárom lesz, ami már sok és biztos nem ajánlja a dokim a negyedik babát.
2018. máj. 29. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia! En egyeb okok miatt kb hetente jartam uh-ra koraterhessegi szakaszban, mar a 12 hetes uh-n azt mondtak kisfiu, egeszen a 18. Hetig tartotta magat hetrol hetre a kisfiu, ahol a nagy genetikai uh-n ugy szet rakta a labait hogy meg en is lattam hogy az ott minden csak nem kuki, doki is mondta hogy nem szokott tevedni de most tevedett, es ha ebbol megis kisfiu lesz a vegere visszaadja a diplomajat 😀
2018. máj. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nővéremnek 4D-n mondtak kisfiút.Mikor megszületett,akkor derült ki,hogy kislány.
2018. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24.dik hétig fiú volt aztán akkor kiderült, hogy lány.Korai hetekben lehet hogy benezi az orvos,de biztatni nem akarlak mert hátha a te orvosos jól latta.
2018. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"de minden anya vágyik egy kislányra is"

Ez nem igaz. Én nem vágyom. Fiam van, imádok fiús anyuka lenni, és ha lenne még egy gyerekem, akkor is fiút szeretnék.


AMúgy fordítva könnyebben elnézik. Tehát hogy lányt mondanak, és fiú lesz. Fiúnak ritkán nézik a lányokat.

2018. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Végig azt mondták fiú leszek és csak születésemkor derült ki hogy lány vagyok :D
2018. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 gyerekből kettőt fiúnak mondtak és lányok lettek.Az egyikőjüknél születéskor derült ki,a másikójuknál az utolsó hetekben.Régen még könnyen elnézték,most már azért annyira nem.Az egyik kislányom akit fiúnak néztek 6 éves,a másik 4,úgyhogy nem volt olyan rég,mielőtt bárki azt hinné,hogy úgy mondom hogy még '90es években szültem.
2018. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A harmadik babánál végig fiút mondtak, a születése reggelén derült ki hogy lány
2018. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy végig ezt meg azt mondtak? Én 35 hetes vagyok 12. 18. 26. 32. Voltam különböző dokiknal és mindig egyértelmű fiú volt. Az első 3 babám kislány sose mondtak félre, ennek ellenére kicsit izgulok,H negyedikre is lány lesz :)
2018. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!