Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorfájás lehet a terhesség...

Gyomorfájás lehet a terhesség velejárója?

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a gyomrom.Főleg étkezések után, de nem tudom konkrét ételhez kötni.Ilyenkor kő kemény,korog-morog... Lehet ez a terhesség velejárója esetleg? A 18.hétben vagyunk, uh. gondolom még nem a méh nyomhatja...
2008. okt. 30. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj többször keveset enni és utána sok folyadékot inni.
2008. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálok, mert azt észre vettem hogy jobb nem jól "bekajálni", de lehet ennél is kevesebbet kéne enni akkor egyszerre... Meg talán lehet van valami,amit nem kéne, csak nem tudok rájönni, hogy mi lehet az az étel...
2008. okt. 30. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:

és próbálok többet is inni majd...

Köszönöm a választ!

2008. okt. 30. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek egyet az első tanáccsal, próbálj meg kissebb adagokat enni. Viszont hogy igyál közben/utána, azt nem javaslom, mivel akkor felhígítod a gyomorsavat, s nehezebben fogod tudni megemészteni. fél órával evés előtt igyál, vagy ennyivel utána. Sajnos nekem is voltak ilyen problémáim terhesség alatt, nem túl kellemes! Én mozogtam mindig evés után, azaz sétáltam, így gyorsabban túl voltam a nehezén. ha evés után lefeküdtem rögtön, akkor még rosszabb lett.

hajrá, már a felénél tartasz majdnem! :)

2008. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az bizony vele jár keményen, és még normálisnak is mondható. Sajnos ez van.
2008. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a terhesség velejárója. Én 27 hetes vagyok, és rosszabb ennél. A védőnőm azt tanácsolta, hogy próbálja meg többször, kis adagokat enni, és utána mindig igyak megy egy pohár szénsavmentes ásványvizet. Továbbá az is jó, ha a reggeli jó sok gyümölcs, a vacsora pedig tejtermék (joghurt, stb.)
2008. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint más is van ezzel így... Megfogadom a tanácsokat, köszönöm-szépen!
2008. okt. 31. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!