Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homályos ultrahang?

Homályos ultrahang?

Figyelt kérdés
Voltam ma uh-n, viszont a szonográfus hölgy sajnos nem látta jól a felvételt. Azt mondta biztos a gázok miatt, de én nem is érzem hogy gázos lennék. Egy-egy pillanatra láttam a magzatot, egyébként tényleg nagyon rosszul lehetett látni. Azt mondta a szövetektől us függ, viszont a 3 héttel ezelőtti hasi uh-n tisztán kivehető volt. Szerintetek adhat aggodalomra okot?
2018. máj. 29. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Es ugyanannal voltal mint elozoleg?
2018. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, másnál voltam most.
2018. máj. 29. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Gázoktól????

Vagy akkor nem látjàk jól ha tele van a húgyhólyag vagy ha vastag a hasfalad!

A beleid nem a baba előtt vannak!

Sztem menj máshoz...

2018. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt is kérdezte, hogy mikor voltam wc-n, mert üres volt. Mondta, hogy legközeleb, a 12.heti ultrahangra teli hólyaggal menjek, és ne egyek puffasztó dolgokat.
2018. máj. 29. 17:33
 5/7 A kérdező kommentje:
*Üres volt a hólyag
2018. máj. 29. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad okot aggodalomra.

Ha tele a hólyag, akkor a méh előtt helyezkedik el és ezen keresztül jól lehet látni a méhet és a benne lévő embriót, magzatot. Ha üres a hólyag, akkor bizony belek vannak a méh előtt, és ebben normális, hogy vannak gázok, ezek hangárnyékot adnak, ami miatt a mögötte lévő szövetek nem láthatók.

2018. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ez az 1. Trimeszterre jellemző, mikor még pici a magzat.
2018. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!