Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó 2 hónapjában...

Terhesség utolsó 2 hónapjában mennyire éltetek aktív nemi életet?

Figyelt kérdés

Egészséges terhességre gondolok...

A párotok ugyanúgy kívánt titeket vagy kevésbé ?

Mivel azért csak vizesedik a láb ,több kg.,stb...


2018. máj. 29. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

A vízes láb hogy jön ide? Azt is vígan fent tudom tartani a levegőben :D

A nagy has meg nem akadály, van póz, amiben nem is érthető hogy nagy van.

Mi ugyanúgy űztük végig.

2018. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide,ahogy a kérdésben is írtam,ugyanúgy kívánt párotok ??

Mert pl. Kiváncsi lennék,ha én lennék a férfi ,hogy élném meg a dolgokat 😃

2018. máj. 29. 07:49
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha meggondoltan szülsz az x éve veled együtt lévő férjednek, aki a világon a legjobban szeret, akkor ő nem fog kevésbé kívánni mert a gyereke miatt vizes a lábad, nagy a hasad, több kiló vagy.


Ha ez az indok, hogy nincs szex, nem jó emberrel alapítasz családot.

2018. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem szexeltünk az utolsó két hónapban. Nem azért mert nem kívánt a férjem, hanem mert nagyon zavarta a baba jelenléte. Megbeszéltük és kész.

Egyébként nekem nagyon nagy hasam volt, minden bajom volt már a végén (alig tudtam mozogni az izületi és gerincfájdalmaktól, iszonyatos savam volt stb.) szóval annyira mem hiányoltam.

Szülés után 6 héttel visszaállt minden a normális kerékvágásba. Szerintem egy normális kapcsolatban ennyi szexmentesség nem szabad, hogy gondot okozzon. Hozzáteszem én azért sem okoltam volna a férjemet ha nem kíván, mert egy naaaaaagy bálnának éreztem magamat.

2018. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aktus nem igazán volt, mert nekem nem volt kényelmes.Máshogy oldottzk meg.
2018. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Nekem a szex nem állati ösztön, hogy "üzekedünk, ha bizsereg", hanem hangulat kell hozzá és esztétika, erotika, szexi hangulat. A nagy terhes has konkrétan minden csak nem erotikus, mondjuk ez érthető hisz nem vagyunk perverzek hogy a terhesszex izgasson fel.

Szóval nem, de szülés után 6 héttel már igen :)

2018. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első terhességnél az utolsó napig. Főleg mert azt mondta a doki hogy azzal kiűzhető a túlhordott gyerek 😂

A második terhességnél nem volt semmi kedvem,párom megértette és nem erőltette a dolgokat. Kivárta türelmesen amíg visszatér a libidóm

2018. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!