Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez 4 hetesen?

Normális ez 4 hetesen?

Figyelt kérdés

Még csak 4 hetes terhes vagyok, a terhességi tesztem már a 12. Dpo-tól pozitiv, viszont rettenetesen fáradt vagyok, úgy érzem megmozdulni sincs erőm. Nincs semmi étvágyam, reggelente hányingerrel kűzdök. A szagokat sokkal erősebben érzem, sok ízt keserűnek (ez volt az első tünetem). A mellem majd szét szakad.

Mindenhol azt olvastam anno, hogy a tünetek általában a 6. héten jelentkeznek. Normális, hogy én már így érzem magam? Másnál is előfordultak ilyen tünetek ennyire korán?


2018. máj. 30. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Lehet te erzekenyebben reagalsz a hormonokra es nem kizart hogy akkor intenzivebbek lesznek a tunetek.

Gratulalok!:)

2018. máj. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Normális.
2018. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valahogy megbirkózom vele. :)
2018. máj. 30. 07:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8hetes vagyok most, már 4hete küzdök az általad leírtakkal.
2018. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen normális én kicsit több mint 5 hetes terhes vagyok de még semmit nem érzek nekem meg ez a fura :D
2018. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg furcsa, hogy mennyire máshogy reagál mindenki a hormonokra. :)
2018. máj. 31. 05:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Normalis,nalam is akkor kezdodott szedules minden szagra hanyas ,a hagymatol ugy hanytam h csak na:D orrverzes,almokor,minden volt amit el tudsz kepzelni es kb 5 honapig tartott.Az elso 3 honapban sirtam ,h en ezt nem birom ki ,ugy teltek a napok mint ha egy honap lett volna egy nap.Megszenvdetem vele rendesen.De el telt mar itt szuszog mellettem a 3 hetes eletem ertelme:)))
2018. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!