Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen enyhe barnázás? Mit...

8 hetesen enyhe barnázás? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak egy nagyon kicsi volt,azóta semmi. Ugye nem azt jelenti,hogy bármi baj lenne? Mit csináljak? Párom nincs itt,hogy elvigyen a kórházba,busz meg ilyenkor már nincs.
2018. máj. 29. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig el kell menni kórházba.
2018. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Taxi?
2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Falusi vagyok,itt nincs taxi. 40km-re van a korház. Reggel tudok csak bemenni
2018. máj. 29. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Barmilyen orvos ismeros, aki fel tudna irni progeszteront+ugyeletes patika?
2018. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul jelent gondot. Nem voltatok esetleg egyutt a paroddal, es azutan? Vagy nem eroltetted meg magad? Hematoma is lehet.
2018. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy szomszéd, rokon, akinek van autója? Mi itt nem tudunk távgyógyítást nyújtani, és nem fogjuk azt mondani, hogy ne aggódj, nem lesz gond... Kezdj el ismerősöket hívogatni, majd csak lesz valaki, aki bevisz.
2018. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Holnap elso dolgod legyen egy nogyogyaszt felkeresni!

Lehet semmi baj, de az is lehet hogy.... szoval ezt igy itt senki sem tudja megmondani

2018. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor is érdemes elmenned ma, ha elmúlt! Nekem elmúlt de aztán visszajött, verzés lett belőle és vetélés. Ezt komolyan kell venni.
2018. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én hiába rohangáltam minden kis pecsétnél, elment a baba.

Bocs,nem akarok vészmadár lenni. Szerintem ha nem erősödik,nem lesz élénk piros, nem görcsölsz simán menj el reggel.

2018. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltam reggel orvosnál,nem látott semmit,a babucim jól van,ezerrel vert a szíve és már most imádom. :) Írt fel hüvelytablettát a vérzésre és ennyi.
2018. máj. 30. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!