Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befolyásolhatják-e külső...

Befolyásolhatják-e külső ingerek a baba mocorgásának intenzitását?

Figyelt kérdés

15 hetes terhes vagyok. Nagy örömömre a picurkám mozgását már egy hete érzem. Néha jobban. néha kevésbé.

Lelkiállapot, kaja?


2007. nov. 30. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 14 hetesen éreztem először a pici mozgását. Szerintem nagyon is befolyasolja sok minden hogy mennyit mozog. Az én férjem három hónapra Pestre költözött suliba és amikor a vég felé már nagyon ki voltam borulva akkor szinte alig mozgott. Amikor hazajött és megnyugodtam minden helyreállt. A kaját nem tudom de egyszer pedig meg voltam fázva kicsit és arra is így reagált. Sok boldogságot a babóhoz!
2007. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég korán elkezdtem érezni a mocorgását a 16.héten pedig első terhességem. Állítólag étkezés után ha lepihensz akkor aktív én kipróbáltam és tényleg:)

Ha te mozogsz ő nem, ha nyugiba vagy akkor ő mozog inkább. 16hetes kismama

2007. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden befolysolja, amit csinálsz és ami körülötted van. Az érzéseid, a napirended, evés, zaj, minden. Ki fogod tapasztalni, mire reagál jobban és mitől alszik el. Figyeld meg, később amint lefekszel este, elkezd majd mocorogni. Jó babavárást!
2007. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A zajokat és az ijedtséget nem szereti.Viszont este amikor nyugodtan heverészek itthon,akkor aztán nagyon aktív:)Meg amikor tanulok...
2007. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még nem minden mozdulatot érzünk meg, attól a tökmag még ficánkol. Nekem a mostani babámmal az a tapasztalatom, hogy a mentő autókat nem szereti. 11 hetes kora óta érzem néha a mozgását, most 13+2 nél járunk, és már többször fordult elő, hogy intenziven megmozdult, ha elhaladt egy szirénázó mentő autó. Valamint azt nagyon szereti, ha beülök egy kád kellemesen langyos vízbe, szinte "lubickol" töbször érzem, hogy mocorog, de nem megrándul, mint a mentő hallatán...
2007. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!