Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a hugom és nem akar...

Terhes a hugom és nem akar orvoshoz menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megsem akarta mondani csak megkérdeztem mert láttam hogy nagy a hasa ő meg azt mondta hogy nem de láttam rajta hogy hazudik.. És addig kérdezgettem ameddig nem mondta meg. Barátjával szakítottak már jó rég.
2018. máj. 31. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, h nem kap majd anyasági támogatást, ha nem jár el a védőnőhöz. De az ő egészsége is rámeget, ha nem tudja, hogy jó helyen van beágyazódva, akkor egyszercsak komoly gond lehet (egy méhen kívüli terhességbe belehalhatsz). Ha beteg a gyerek, aki benne nő, azt sem ártana tudni. Elég sok az érv amellett, h megnézesse magát.
2018. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na van valami hír? Sikerült vele beszélni?
2018. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele de nem akar menni
2018. jún. 1. 15:07
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

És azt elmondja, hogy miért nem? Mitől fél? Mihez fog kezdeni? Van párja, aki támogatja?


Nem akarok senkit sem megbántani, de az nem lehet, hogy erőszak történt, és ezért nem mondta el senkinek?


Szüleitekkel nem vagytok jóban? Azt gondolom, akkor is tudniuk kéne róla.

2018. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

És ha majd beindul a szülés mit fog csinálni? Meglepi baba lesz? Vagy akkor is azt mondja majd h nem akar orvoshoz menni?

Remélem kamu a kérdés, vagy az is lehet h nem terhes a barátnőd és azért nem akar orvoshoz menni, más épeszű magyarázatot nem tudok erre.

2018. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhes hasa látszik, akkor már kb 12 hetes. Előtte csak a puffadás, ami látszik.

Beszélj a szüleiddel mindenképp, mert a babát mielőbb meg kell nézni az orvosnak. A húgod nagyon gyerek lehet, ha a saját nyomorát kivetíti egy magzatra, amiért ő felel. Az egészségéért is, szóval szólj a szüleidnek és irány az orvos.

A tesódnak addig is magyarázd el, h a 12. heti genetikai uh-ról lecsúszott a hülyesége miatt, és ez elég nagy baj!

2018. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!