Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes gyógymódokat...

Holdviola29 kérdése:

Természetes gyógymódokat ismerték teázáson kívül megfázásra? 14hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 hetes kismama vagyok, olyan problémám van hogy nagyon megfáztam ebben a melegben kb 2 napja éreztem először h nagyon fáj a torkom és a fejem, de mára Sajnos bedugult a fülem és az orrom is mindezeken felül. A oroomból sárgás-zöldes váladékot fújok... 😕 A legnagyobb problémám az, hogy nem szeretnék antibiotikum kúrán átesni mivel elég sokat kaptam az elmúlt hónapok alatt amivel hála az égnek semmi baja nincs a babámnak mert vizsgálták(még mielőtt bombázna valaki a hülye válaszokkal és kérdésekkel tüdőgyulladásom és hörghurutom volt korábban ami miatt az antibiotikum szedés mellett döntött az orvos!)Ez a második terhességem, túl vagyok a genetikai uh-n és vérvétel én ami negatív lett. Természetes gyógymódok érdekelnek olyanok amik beváltak valakinél, nem szeretnék felülfertőződni mert újabb antibiotikum kúra vár rám akkor és féltem a babámat bár tudom jobb kigyógyulni a betegségből mint hogy a pici károsodjon.... 😪☹️ Nem utasitom vissza az orvos tál felirat gyogyszereket ha azt valóban szükséges beszednem... ☹️Köszi a segítséget!


2018. jún. 1. 07:05
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Béres csepp szedhető terhesen, az immunrendszered kell erősíteni.

A zöldes-sárgás orrváladékkal meg csak el kéne menni orvoshoz, ha baktérium, ahhoz kell az antibiotikum. Az immunrendszer erősítése azért fontos, hogy ne ess egyik betegségből a másikba.

2018. jún. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Salvus vízzel érdemes gargalizálni és ha van inhalátorotok akkor inhalálni (a meleg gőzöléstől nekem csak rosszabb lett) + infralámpa vagy napoztasd az arcodat.
2018. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sóvizes orrmosást is kipróbálhatod
2018. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nyers fokhagyma én napi 3x2 gerezdet ettem étkezés közben. Másfél két liter mézes kamilla tea. Inhalálás kamilla teával vagy ha van inhalátor salvus vízzel. 1000 mg c vitamin. És sok pihenés
2018. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Szia! Èn is az inhalálást javasolnàm kamilla teàval.
2018. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a gyömbérre esküszöm. Reszelve vagy tea formában.
2018. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elmentem a háziorvoshoz egy hete tartó megfázással,nekem is zöldes váladék ürült az orromból,már fájt az arcüregem. Akkor sinupret tablettát javasolt,ez is gyógynövényes,nem vényköteles,3 nap alatt rendbejöttem.
2018. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Próbálkozok de mivel hétvége van így elmentem mert van egy kisfiam is akivel oda vissza fertozzuk egymást így majd sajna szóval próbálkozok....antibiotikumot kaptam és. Fulcseppet.... Sajnos nem úsztam meg..
2018. jún. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!