Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés gyógyítására tudnátok írni természetes gyógymódokat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, segiteni nem tudok, de engem is erdekel!
2015. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dellfil ***** válasza:

Figyelmesen olvassátok el: :)


[link]


Azért kiemelem belőle:

"Természetes forrás tekintetében, a legtöbb jódot a tengeri halak húsa, a kagyló, és a homár tartalmazza. Gyógyszertárakban kapható jódozott víz és jodid tabletta, amivel a jódhiányt kezelni lehet.

Vannak olyan ételek is, amelyek csökkentik a jód felszívódását a szervezetben. Ilyenek: a káposzta, brokkoli, karfiol, kelbimbó, fehérrépa, torma, de ezek sem golyvaképzők a szokásos mennyiségben fogyasztva."


dellfil

2015. dec. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bakk László ***** válasza:
Jód, szelén, cink és vitaminok egyszerre kellenek, ez pedig egy ilyen összetett táplálékkiegészítőben található, mint a Pajzs Komplex: [link]
2015. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 István1979 ***** válasza:

Ami a pazsmirigyműködést rendbe tudja hozni az a közönséges galaj tea. Jó a ragacsos és a tejoltó is, de kevesebb benne a hatóanyag.

Ha gyógyszerre kényszerülsz mégis, az orvosok sokszor nem mondják el, h miután reggel beveszed, feküdj még egy órát. Különben elég vacakul leszel, mintha nem használna.

2015. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A GALAJ tea tenyleg jo, avagy egy ismerosomnek bejott, --persze fugg attol is, milyen merteku a betegseg.


Jodhoz leginkabb tengeri algakat lehet szedni vagy a kek jodot ajanlanam, de nem azt, amit a bio boltokban arulnak, hanem amit Te csinalsz magadnak (recept Kovacs Jozsef termeszetgyogyasz konyveben leirva--Ha kell, akkor kikereshetem de egyebbkent o eleg jo, erdemes olvasgatni! )

En mindenkeppen termeszetes utat valasztanam, mivel ha hormonokat mestersegesen taplal a szervezetebe vlki, akkor a szervezet hozzaszokik, hogy az csak "ugy" van es meg annal kevesebbet termel, mivel az ugy is "van"--kialakul totalis gyogyszeres fuggoseg.


Egesz jo megoldasokat ad az ANtal Vali weboldala is! Sok szerencset!

2016. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsősorban azt kell tudni, hogy mi okozza, és annak megfelelően alkalmazni a természetes gyógymódokat. Mert ha a betegség miatt a pajzsmirigy gyulladásban van, nem is szabad jódot fogyasztani, ha nincs gyulladás, akkor viszont szükség van rá.


A szelén bármelyik esetben segít, de csak kúraszerűen szabad alkalmazni, nem állandóan, nehogy túl sok legyen.

2016. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami leviszi tényleg (attól függ mennyi az érték, 5-10 felett, terhesség esetén is, mert olyankor sok minden nem használható) csak a hormonpótlás de az is természetes, mert csak az van benne amit a szervezet termelne, de ugye nem teszi (3 különböző orvost kérdeztem meg előtte, először nem akartam szedni pont emiatt, hogy féltem hogy mi az) és tényleg nem volt mellékhatás, más szóba se jöhetett sajnos.

Hormonváltozás (szülés, menopausa, serdülőkor) után elmúlhat!


Mindenképpen tudni kell hogy mi okozza, mert autoimmun esetében tilos a jód!

Szelént és cinket bárki szedheti, a legjobb a bio vagy organikus, amiben nincs plusz hozzáadott felesleg. C-vitamin is, mert erősíti az immunrendszert.

2016. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!