Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki naponta...

Van olyan kismama aki naponta többször is szokott hányni? Hogy bírja?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok és 2 héttel ezelőtt kezdődött. Minden kijön belőlem, de főleg a víz. :( Éjjel is fel kell kelnem hányni. Már nagyon kimerült vagyok és fáj a torkom a sok rókázástól.

Más hogy bírja? Mikor múlt el neki?



2018. jún. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj volt kibírni, én a 7.-dik héttől hánytam a 30.-dik hétig. Utána kórház, infúzióval már jobb volt, adtak hányás elleni gyógyszert is, 36. héten császár, mert továbbra is hányingerem volt egész nap, lefogytam, vashiány, fogaim tönkrementek, de a baba jól volt végig, annak ellenére, hogy alig kapott enni.
2018. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Elso. Es elotte is volt hanyingered?
2018. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-es, terhességen kívül nem, maximum ha 1-2-szer bekaptam a hányós vírust, máskor soha nem volt hányingerem.
2018. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már negyedszerre csinálom, mert a 4.babát várom..nincs más vàlasztás, bírni kell. Nekem nagyon nehéznek tüntek a kezdeti hetek..csak vártam, h mikor leszek jobban. Szerintem aki nincs benne az nem is érti. Azoktól a dumáktól mentem a falnak, h biztos psziches alapon van a hányinger, mert akinek nincs ideje foglalkozni magával az nem hàny stb.

1 baba 7-19 hétig tartott a rosszullét, napi 10-15 hányás, 6 kg fogytam az elején..amúgy dolgoztam 34.hétig terhesen.

2.baba 6-17. hétig tartott, de csak napi 2-3x hánytam.

3.baba 6-15.hétig szintén napi 2x hánytam.

4. baba 7- még tart, 34 hetes vagyok. Az elején 5 kg fogytam és a sok hányás kimarta a nyelőcsövemet ezert véreset hánytam 1 hónapig. Nem gondoltam volna, h most végig elkísér ez a dolog..reggelente hànyok, délután émelygés. Várom a végét. Neked kitartás és sok erőt! Igyál hideg vizet kortyonként..ha kijön az se baj de legalább nem maródik ki a nyelőcsöved. Remélem Neked sokkal hamarabb elmúlik!!!

2018. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!