Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ez a kívánosság? A nők...

Mi ez a kívánosság? A nők terhesen nem bírják ki ha nem kapják meg amit megkívánnak?

Figyelt kérdés
Én még nem voltam terhes ezt szeretném előre leszögezni. Viszont kétkedve hallom az ilyen sztorikat, h valaki éjjel elküldi a párját valamit venni, mert ő azt kívánja. Tényleg ennyire brutál ez a dolog? Én is szoktam dolgokat kívánni de tudok magamnak parancsolni. Lehetséges h valaki ennyire kifordul magából terhesség hatására?
2018. jún. 1. 23:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Dolgoznak a hormonok és ezt mindenki máshogy viseli. Saját magamon tapasztalom, hogy mielőtt megjön bármennyi édességet befalnék úgy,hogy amúgy nem vagyok édesszájú.
2018. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Nálam ilyen nem volt, és főleg nem csicskáztatok valakit azért, mert én terhes vagyok. Meg eleve nem zabálok éjszaka.
2018. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Én nem voltam kívánós. Mondjuk több savanyú uborkát ettem, de ennyi. Én inkább kiborulós voltam, hamar elsírtam magam. Utólag tök vicces, akkor dúltak a hormonok.
2018. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Olyan eros vagykent tor ra az emberre mintha mar napok ota nem evett volna es ki van ehezve, csak itt konkret dolgokra
2018. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%
Én terhesség nélkül is ezt érzem, a férjem sokszor megy el éjszaka kajáért nekem :)
2018. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
ha nem vagy terhes, akkor te parancsolsz magadnak. de terhesen a hormonok parancsolnak neked
2018. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Tulzas. Haromszor szultem. Nem ettem ejjel, nem kuldozgettem a ferjem semmiert.
2018. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg létező dolog, viszont sokan rájátszanam.
2018. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
*rájátszanak
2018. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Én is háromszor szültem, és az első terhességemnél előfordult, hogy éjjel 11-kor vágtunk neki a városnak, mert úgy éreztem, meghalok, ha nem ehetek rántott sajtot.:D Simán megittam egy ötliteres üveg meggybefőtt levét, a másodiknál nyersen ettem a cseresznyepaprikát, úgy kívántam a csípőset, a harmadiknál pedig a marcipánt. A férjemnek nem okozott problémát, kölcsönösen szeretjük és segítjük egymást, nem viccből házasodtunk össze.
2018. jún. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!