Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 évi próbálkozás után, csodák csodájára teherbe estem, pedig nem is készültünk rá. Egy hét menstruációs kimaradás után a teszt pozitív lett. Orvoshoz mentem, aki 2 hét múlva visszarendelt. Azt mondta, hogy 8 mm-es a magzat, azonban szívműködés nem látható. Kérdezte, voltam-e lázas, megfázásom volt akkor, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Műteni akart, de én inkább az interneten kutakodtam és kikértem másik orvos véleményét. Ő azt javasolta, hogy 5 nap múlva menjek ultrahangra. Holnap megyek, az előző ultrahang egy hetére. A terhességi tüneteim megvannak, bár inkább este/éjjel jelentkeznek (eddig is akkor): egy kis hányinger, egy kis hasszurkálás, mellbimbó érzékenység (főleg, ha oldalra fordulok), napközben vmikor kívánós vagyok, némely étel szagát egyáltalán nem viselem el. Nagyon félek a holnapi ultrahangtól. Valakinek hasonló tapasztalat? Reménykedhetek még?

2017. jan. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szôval 5hetes voltál amikor kiderult (pozit teszteltèl) ! Mikor mentèl dokihoz? Hany hetesen? Mert nalunk 7hetesen 2naposan volt csak szívhang. 6hetesen 4 naposan mèg nem..

Èn váltanèk orvost, ha 8hetes kor alatt mar mutene mert nincs szívhang. Szokas kivarni a 8.hetet nagyjàból!!

Kitartas. Van remeny

2017. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát 7. hetet számolt, de ahogy néztem a neten, a méret nem felel meg a 7. hétnek. Visszanéztem, a ciklusom 2016-ban elég rendszertelen volt, az is befolyásoló tényező, nem? Igazából az első orvos nem is mondott semmi konkrétumot, pl. mikor halt el a magzat? A rákszűrésem eredményét is a páromnak mondta, amíg én öltöztem, még a papírra se írta fel. Tegnap voltam egy másik orvosnál, neki nem mondtam, hogy már voltam másnál. Ő barátságosabb volt, kérdezett, hogy vannak-e tüneteim.


Köszönöm a válaszodat, így már egy kicsit bizakodok, de nem merem magam beleélni. Inkább érjen meglepetés.

2017. jan. 10. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az első válaszolóhoz. Nálunk is 6 hetesen még nem, de 7 hetesen már volt szìvhang. Nekem is vissza kellett mennem. Szerintem van remény. Nagyon szurkolok!!!!
2017. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat, de sajnos egész éjjel hányingerem volt, 2x hánytam is. Reggelre megjött, most megyünk a kórházba :(
2017. jan. 11. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy 6 mm-es ulomagassagnal mar lennie kell szivhangnak, ha nincs, az nem jo jel altalaban.

Sajnalom, hogy verzel, azert drukkolok, hatha...

2017. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma megvizsgáltak, holnap műtenek. 6 hetesen halt el, valószínűleg genetikai probléma. Viszont lenne egy kérdésem: a műtétet altatásban csinálják, de sajnos hőemelkedésem van. Ilyenkor is altatnak vagy mit fognak tenni? Volt vki hasonló helyzetben?
2017. jan. 11. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Errol biztosan tájekoztatnak majd.

Nekem is volt ilyen ketszer is.. nem velem volt baj, hanem valoszinuleg nem lett volna egeszseges.

A masodik eseten utan a dokim ajanlotta h napi 400-500mg E vitamint szedjunk a párommal, B komplexet, Multivitamint es inofolicot ittam. Akkor masfel honap utan sikerult a kistesó!!

Valoszinuleg most min.3 hônapig gondolom nem is próbálkozhattok.:(

2017. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!