Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó éhségérzet ellen mit...

Állandó éhségérzet ellen mit lehet tenni? Még csak 9 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Annyira éhesnek érzem magam állandóan,hogy még az éjszaka közepén is felébredek,mintha napok óta nem ettem volna. Állandóan meg mégse zabálhatok,így is túl sok plusz kilóval kezdtem. :( Sajnos a gyümölcsök nem veszik el az éhségem,zöldségeket meg utálom.
2018. jún. 4. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ehes vagy enni kell. A babanak nem tesz jot ha valamt kivansz es nem kapja meg. En is zabalok, szo szerint. Kb 2x annyit eszek mint a parom. 22+ 4 hkm vagyok es nekem eddig joforman csak a gyerek, a magzatviz, mehlepeny sulya jott ram. 61-2 kilo vagyok most es 56,4el kezdtem.
2018. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is elég sok plusszal kezdem, szóval igyekszem odafigyelni.


Ha éjjel nagyon éhes vagyok akkor eszek egy kis szelet sajtot, vagy egy paradicsomot. Vagy iszom egy pohár tejet. Mikor melyiket kívánom jobban. Nekem ennyi elég ahhoz hogy már ne érezzem magam éhesnek és aludni is tudjak tőle.

2018. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

Első, nem ez nem így működik, főleg ha eleve valaki túlsúllyal kezdi a terhességet. A terhesség nem arról szól hogy hízódisznókká váljunk.


Kérdező, nekem olyanok váltok be, hogy ettem ropit, vagy savanyú cukorkát szopogattam, vagy igyal egy pohar vizet. Egyébként a gyümölcs meg éppen hogy hizlal mert tiszta cukor az egész, úgyhogy az nem jó alternatíva.

2018. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem ártana ha megszeretnéd a zöldséget, mert a hízlaló kajákban semmi tápanyag sincs.. este rágcsálj répát, almát, karalábét uborkát, igyál sok vizet. A terhesség nem jelenti azt hogy „most mindent lehet”
2018. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is túlsúllyal kezdtem, egyelőre mínuszban vagyok még.

A zöldség lenne a legjobb alternatíva egyébként. (Uborka, paprika stb)

A gyümölcsök nagyon cukrosak, mértékkel ajánlott csak fogyasztani. Most indul a dinnye szezon az talán jobb választás lenne.


Tartalmasabb lassú felszívódású szénhidrátokat válassz vacsorára, tovább kitart éjszaka. Éjjel esetleg egy kis sajt vagy pár szem mag (dió, mogyoró, kesudió...) nem segít?


22 hkm

2018. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet, hogy csak a gyomrod ég?
2018. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam. Mivel az éhségérzetem szinte fájdalmas volt, mindenképpen enni akartam. Tudomásul vettem, hogy most a diéta nem fog menni, majd leadom szülés után. Amit terhesség alat tehetsz, max az, hogy az édességeket és a túl sok szénhidrátot kerülöd.
2018. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!