Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék a kínzó éhségérze...

Mit tehetnék a kínzó éhségérzet ellen?

Figyelt kérdés
Szinte másból sem áll a napom, csak evésből, mindegy mit ettem, fél órán belül úgy érzem, rosszul vagyok az éhségtől. 7 hetes terhes vagyok, mikor fog ez a dolog mérséklődni?
2013. jan. 24. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sokszor egyél keveset
2013. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2013. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Általában reggelire szenvicset zöldségekkel, gyümölcsöt, ebédig puffasztott rizst rágcsálok gyümölccsel, kekszet, ebédre valamilyen főtt ételt, estig meg általában amit érek, mindegy, csak csillapítsa az éhségem. Általában kisebb adagokat, de kb fél óránként muszáj ennem, különben rosszul leszek:(
2013. jan. 24. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
én is így voltam de 2 óránként. beértem a munkahelyemre futottam fel enni, különben hánytam volna vagy össze esek. de azt akkor le is mozogtam melóba elég nagy volt a táv ahol minden nap futkoznom kellett. azt nem tudom mikor maradt abba de végig nem volt így az biztos.
2013. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű lisztből készült dolgokat egyél és rizsből barnát.
2013. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sajtot ehetsz nyugodtan(pl mozarellát) nincs benne sok ch!
2013. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gabi86 ***** válasza:
Szerintem ez változó kinek mikor múlik el,mert nekem amikor elmúlottak a rosszulléteim,azóta nem eszek annyit.szerintem is egyél sokszor kevesebb adagot.mondjuk én nem foglalkoztam ezzel.azt ettem amit megkívántam,majd llesz időm lefogyni gyerek születése után.jó nem akarok "viziló" lenni,de nem fogok megvonni magamtól "semmit".amúgy nekem nemrég szült az ismerősöm és azt mondta hogy a szoptatással úgy is sok lemegy.jó babavárást!22hkm
2013. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Gabi86, nem is a súlyom miatt aggódom, sőt, örülök a plusz kilóknak, viszont rendkívül kellemetlen ez a mardosó gyomorsav.
2013. jan. 24. 18:01
 9/12 Gabi86 ***** válasza:
biztos van olyan savlekötő amit terhesen is lehet szedni.kérdezd meg a dokidat vagy a patikába a gyógyszerészt.
2013. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a témához kapcsolódik,de gyomorsavra nekem a Salvus víz használt,semmi màs.Gyógyszertárban kapható,700ft körül van.További szép babavárást!
2013. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!