Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek az állandó éhségér...

Mit tehetek az állandó éhségérzet ellen? Mikorra "múlik" el?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok, de állandóan ennék. A gyümölcsöktől, joghurtoktól, kekszektől még éhesebb leszek, mint előtte voltam. Nem vagyok kívánós, a rosszullétes időszak is elkerült.

Ha eszek, kb. fél óráig úgy érzem, hogy majd szét pukkadok, utána meg olyan éhségérzetem van, hogy ha nem eszek azonnal, akkor éhenhalok. Olyankor hangosan korog a hasam is. Rengeteget iszom, evés előtt és közben is, meg egész nap, még éjszaka is. Napi 3 liter ásványvíz a minimum. Eddig 3 kg plusz van rajtam, ami tudom, hogy jó. Elevitet és magne B6ot szedek.


2009. ápr. 16. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta hogy az Elevit elég nagy étvágyat csinál, próbáld meg csak 2-3 naponta szedni, hátha az segít.
2009. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen olyan 16 hét körül, de csak pár napig tartott, farkas éhségem volt és mindegy mit ettem elmúlt 15-20 percre utánna ismét ennem kellett,

Boldog babavárást,

23 hetes kismama:)

2009. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem segít egyre tobb energiát kíván az egyre novekvo szervezet.A vége felé kénytelen voltam éjjel is enni korgó gyomorral képtelenség aludni. Ne aggódj majd úgyis lemennek ezek a felszedett kilók ha meglesz a pici.Én az elso terhességemmel 7 évvel ezelott 18 kg-ot híztam 66 kg-ról. De aztán szépen lementek a kilók lefogytam 59 kg-ra most 63 kg vagyok rajta vagyunk a babaprojekten ha sikerul én bizony nem fogok a kilók miatt aggódni. Eszem ami jól esik és egészséges.
2009. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!