Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és energia ital....

Terhesség és energia ital. Néha belefér 1?

Figyelt kérdés
Van amikor a reggeli KV nem hat, és fontos lenne nem el aludni ügyintézés közben

2018. jún. 4. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az energiaitalt még nem terhesen sem ajánlják.
2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Én nem terhesen sem iszom soha. Nekem nem férne bele, mint ahogyan az alkohol és a cigaretta sem. Sőt kávét sem iszom.

A kólát viszont szeretem. Tudom, hogy az is ugyanolyan szenny, mint a többi, ezért terhesen azt is csak korlátozott mennyiségben ittam.

2018. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A vérnyomásom a béka feneke alatt van, de eszembe se jutna energia italozni.

Szerintem ez olyan, hogy egytől még valószínűleg nem lesz baj, DE nem kell kockáztatni.

Ha álmos/fáradt vagy akkor igyál több vizet vagy ha otthon vagy, próbáld meg az idődet úgy beosztani, hogy legyen szundi a sok ügyintézés között.

2018. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Èn sajnos szoktam nèha inni egyet-egyet, viszont mikor terhes voltam, nem mertem. Egyetlen egyszer ittam egy felet, egy lagziba, egy Hellt, amire nincs is ràìrva, hogy energiaital, csak, hogy koffeintartalmù itàm.
2018. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Olykor-olykor belefér.A chips adó miatt már semmi extra cucc nincs benne,ami mondjuk a kólába ne lenne.Nem károsabb,mint az.Én nagy energiaitalos és kólás vagyok,most 13 hetes terhes.Én nem ittam azóta,de azért,mert mind a kettőtől felfordul azóta a gyomrom tőlük,ha csak meglátom a boltok polcán.De most ha néhány hetente megiszol egyet,semmi baj nem lesz.Nincs benne több koffein mint a kávéban,mellette meg csak a sok cukor van benne.
2018. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

Előző vagyok, vèletlenül elküldtem.

Szòval koffeintartalmù ital. Szerintem, ez olyan, mint egy jò erős kàvè. De èn ìgy sem mertem többet inni.

2018. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Én még kólát sem iszom, mióta terhes vagyok. Utánaolvastam amikor megkívántam, és találtam egy cikket, amiben az volt, hogy a baba sokkal tovább 'élvezi' a koffein hatását, mert nála sokkal később bomlik le, és a méreteit tekintve sokszorosát kapja hozzád képest.

Ezek után én inkább letettem róla. Nem létkérdés. Nekem Ő fontosabb.

2018. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

3-aska "Ha álmos/fáradt vagy akkor igyál több vizet vagy ha otthon vagy, próbáld meg az idődet úgy beosztani, hogy legyen szundi a sok ügyintézés között"


Szerintem a kérdezőnek a munkája az ügyintézés, nem pedig a saját ügyei intézésére gondolt :D

2018. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én ennek hiszek.

[link]

200 mg alatt javasolja a koffeinfogyasztást, felette egyes kísérletek szerint vetélést, koraszülést, kisebb magzati súlyt okoz...

Szigorúbb tudományos értekezések 0 koffeint javasolnak.

(És csokiban is van koffein, még azt is bele kell számolni)

Egy energiaital kb. 80 mg-ot tartalmaz.

Egy 3in1 kávé ~50 mg-ot.

Egy latte ~80-at.

Az otthoni kotyogós 60-120.

2018. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik a rosszabb ha elalszol v ha ártasz a babádnak? Csak kérdezem...én napi 3x simán kávéztam terhesen ( ne erősre gondolj sima instant) de energiaital tabu volt pedig imádom a bombat pl.
2018. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!