Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 300 km kocsival...

30 hetesen 300 km kocsival belefér?

Figyelt kérdés
Jelenleg már táppénzen vagyok. Rokonok 300 km-re laknak. Meg szeretném látogatni őket, de akkor már 30 hetes leszek. Ha véletlenül ott kerülnék kórházba valami miatt, akkor az mennyire lenne gáz? ( táppénz miatt kérdezem, nagyon stresszes a munkám és sokat keményedtem az idegesség miatt, ezért irt ki a doki)
2016. júl. 23. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
En biztos h nem vallalnam be, nem magam, hanem a baba miatt. Rohadt meleg van , annyit ulni, na meg arrol nemis beszelve ha ut kozben lesz vmi problema, vagy indul be a szules. Mert nem mennek ok ti hozzatok, nemtudjak h terhes vagy?
2016. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 400 km ért vállaltam be 35 hetesen első terhessegemnel. Nem volt semmi gond.

Most, 2. Terhessegemnel a 32. Héten mentünk nagyszulokhoz (80km) és beindult a szülesem. Semmi papír nem volt nálam de nem volt semmi gond. Rossz volt mert se a dokim se a szülésznőm nem volt ott, mindenki ismeretlen volt. De ha ott szülők meg se bántam volna (ha nem 32 hetes).

Ha bármi van, ellátnak, semmi baj nem lenne. Papírok legyenek nálad ;)

2016. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én utaztam ennyit ennyi idősen. De a helyedben tappenz miatt nem vállalnám. Megütheted a bokád, ha ott orvosi ellátásra szorulsz. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik,de az oep már nem nézi ölbetett kézzel az ilyen eseteket.
2016. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj az orvosoddal, ha minden rendben van, akkor nem kéne, hogy bármi komplikáció felmerüljön az utazás alatt. Te tudod milyen egészségügyi állapotban vagy, meg az orvosod. Én pl.: ha minden rendben lenne vállalnám, szerintem az oepnek semmi köze hozzá, hogy hol vagy, hacsak nem a nőgyógyász is szigorú fekvést írt elő, de akkor gondolom nem is lenne téma, hogy menjél -e .
2016. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!