Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy teljesen...

Lehetek terhes vagy teljesen kizárt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek de viszont úgy érzem terhes vagyok. Sok jel megegyezik a terhességi tünetekkel. Szag érzékenység, hányinger szédülés has fájás fejfájás puffadás hátfájás gyakori vizelés. Ennek ellenére megjött de még nem tartom kizártnak a dolgot. Vettem tesztet is és nem mutatott semmit. Tehát senem pozitív, senem negatív.

Mit tegyek?



2018. jún. 4. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NIncs senem pozitív senem negatív teszt. HA nem vagy biztos az eredményben akkor tesztelj ujra, ha esetleg van képed a tesztröl és fel tudod töteni megmondom mit látok, de ha megjött 99% hogy nem vagy terhes
2018. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy senem pozitív, senem negatív?? Olyan nincs. Vagy 1 csík van rajta, vagy 2.

Ha 1 csík van rajta, nem vagy terhes, ha 2-t látsz, akkor terhes vagy.

Egyéb variáció az, ha egy csík sincs rajta, vagy csak csak tesztcsík van és nincs kontrollcsík, de az azt jelenti, hogy hibás a teszt, és kéne venni egy másikat.

2018. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy csík sincs rajta.. Üres a teszt
2018. jún. 4. 14:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Megjött de a fogamzásgátló miatt is megjohet. És az mellett is teherbe lehet esni. Ez idegesít... Vagy nem kell pánikolnom?
2018. jún. 4. 14:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tegyek?"

Sétálj el szépen a legközelebbi gyógyszertárba vagy drogériába, és vegyél egy másik tesztet, mert egy hibás, érvénytelen teszt alapján mi itt nem tudjuk megmondani, hogy terhes vagy-e

2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyél egy másik tesztet, és lehetőleg reggeli vizeletből tesztelj. Ha pozitív, biztos, hogy terhes vagy, mert fals pozitívat nem tud kimutatni (a vizeletcsíkos teszt). Fals negatívat mutathat, de azt is csak azért, mert még nincs elég hcg (terhességi hormon) az ember szervezetében. Szóval az még elméletileg lehetséges, hogy valaki túl korán tesztel, negatív, de pár nappal később már pozitív a teszt.
2018. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

"Vettem tesztet is és nem mutatott semmit. Tehát senem pozitív, senem negatív."

Azt nem tudtad, hogy pisibe kell mártani?

2018. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kifogtál valami gyárihibásat. Nagyon ritka, de előfordul.
2018. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Miért kellett lepontozni?


Nem azt mondtam, hogy terhes, meg azt sem, hogy nem terhes. Hanem rávilágítottam, hogy ha semmilyen csík nincs rajta akkor hibás a teszt.


Komolyan mondom nevetséges ez az oldal... mindenki a színes mancsokon vezeti le a feszkót? :D

2018. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!