Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem de az apa...

Terhes lettem de az apa teljesen elzarkozik a babatol, hallani sem akar rola, en viszont nagyon varom mar a Kicsit, emiatt viszont az utobbi idoben kezdett lelkiismeretfurdalasom lenni, volt mas is igy?

Figyelt kérdés
Becsuszott baba volt es voltak problemak a terhesseg elejen,es ugy voltam vele h ennyire elni akar akkor maradjon.es nagyon varom ot.szuleim,baratnoim,csaladtagok,csak az apa nem.nem is erdeklodik felole..es amiatt h en megis igy varom kezdem rossz embernek erezni magam..valoszinu a hormonok is kozre jatszanak ebben..mas is volt hasonloan?
2017. máj. 31. 19:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy rossz ember, csak rossz embernek tartottad oda.
2017. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Csöppet sem vagy rossz ember, mert szereted a babádat. Ez lenne a normális. Sok szerencsét és boldogságot a picihez!
2017. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagy rossz, sot, nagyon jo ember vagy, hogy igy dontottel :)
2017. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Koszonom:) mikor kerdezik h mi van az apaval es mondom h nem foglalkozik a gyerekkel akkor sokan jonnek avval h akkor miert tartottam meg..de amikor eloszor hallottam a szivhngjat es azt mondta az orvos h ugy nez ki h minden rendben lesz en elsirtam magam annyira megkonnyebbultem..keptelen lennek elvetetni..megis van aki azt vagja a fejemhez h evvel tonkre tettem az apa eletet
2017. máj. 31. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
már hogyan lennél rossz ember? összehoztatok egy gyereket, te felelősen viselkedsz, vállalod, már szereted. az apa meg magasról tesz rá. ő a rossz ember, nem te. légy büszke magadra, rengeteg szeretetek kapsz majd a picurodtól.Sok boldogságot! :)
2017. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon jo erzes nekem ezt hallani:) koszonom
2017. máj. 31. 20:10
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Miért, az apa nem tette volna tönkre a te életedet egy abortusszal, amit te NEM akartál? Már bocs, de inkább az ő élete, mint a tied. Vigyázott volna jobban, ha nem akart gyereket. Nem egyedül hoztad össze.

Egy pillanatig se legyen lelkifurdalásod.

2017. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Az apa, gondolom, nem használt óvszert, a te tablettaszedésed mellett. Innentől kezdve ő is vastagon benne van a dologban.
2017. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki en is.h egy abortusszal meg az en eletem tenne tonkre.kerdeztem tole h o egyutt tudna elni egy ilyennel.mondta h o igen,de tudja h en nem
2017. máj. 31. 21:26
 10/22 A kérdező kommentje:
Az apa tudta h nem szedek semmit.sose titkoltam el elole h mar 7eve nem szedek tablettat mert hormongondokat okozott
2017. máj. 31. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!