Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 8hetesen mekkora...

Betöltött 8hetesen mekkora crl-t mértek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak 9+0 hetes adatom van, az 3 cm pont.
2018. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg csak 7 hetes, akkor 14 mm volt
2018. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 8 het 2 napnal mertek 13 mm-t, de nem volt jo a meres.

Par nappal kesobb, 9 het 1 naposan ujraneztek mashol es tobbszori meresen is 25 mm volt. Az volt a realis.

2018. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23 mm
2018. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen 23 mm volt.
2018. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert menstruáció szerint 8+3hetesen voltam dokinál, ahol uh szerint 7+6hetes voltam. 17mm-t mért. De aztán megmérte többféleképpen és mindig más eredményt mutatott. Azt mondta, hogy ennek nincs nagy jelentősége.
2018. jún. 6. 10:48
 7/11 A kérdező kommentje:
De tegnap voltam védőnőnél, aki 8hetesnek jegyzett be, pedig ma vagyok 9+2hetes mensi szerint.
2018. jún. 6. 10:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyi elteres teljesen normalis. A 17 mm kb 8 hetes, mensi szerint is annyi vagy. A korulbelul itt lenyeges, mert ilyen idos terhessegnel max kb adatokrol beszelunk.

Ha mar nagyon ujra akarnak datumozni valakit meret alapjan, akkor arra a 12 het kornyeki uh meres alkalmas, az is csak akkor, ha nagyon preciz a meres, tobbszor ismetelve van es a tobb meres eredmenye is szinte megegyezik.


A vedonod valoszinuleg benezett valamit. Ha legkozelebb mesz hozza, vagy az orvoshoz, akkor szolj, hogy irjak at. Eleve a vedononek nem kellene cska ugy atdatumoznia 9 hetesen, masreszt a mert eredmennyel sem egyezik, amit beirt.

Nagy esellyel csak hibazott, elszamolta magat.

2018. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig ő is kiszámolta, hogy mensi alapján a 9hetet már betöltöttem.
2018. jún. 6. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Ok, de akior mi alapjan datumozott vissza tobb, mint egy hettel?

Mivel indokolta?

Nem kerdezted?

Kerdezd meg nyugodtan, mert ilyenkor meg tenyleg nem szoktak atdatumozni, ahhoz koran van. De ha megis, azt is inkabb az orvos csinalja, nem a vedono.

Par napnak amugy tenyleg semmi jelentosege, de mondjuk tobb, mint egy hetes kulonbsegre en mar rakerdeznek, foleg ha ok nelkuli.

2018. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!