Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak én nem tudok...

Tényleg csak én nem tudok ennyire aludni terhesen?

Figyelt kérdés
8 hetet kezdtem el,és 3-4 órakat alszom,vagy amikor nagyon kimerült vagyok akkro alszom többet....
2018. jún. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Eleinte en is igy voltam,folyton felebredtem de kiveteles dolgok egyike,ami a 12. Hettel elmult.

Boldog babavarast!

2018. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden terhesseg mas.

Nekem volt olyan terhrssegem, amikor gyakorlatilag vegigaludtam volna az elso trimesztert. Komolyan, reggel indulas elott fel oraval ebredtem, munka utan hazaerve 15 perccel mar aludtam es gyakorlatilag annyira ebredtem fel este, hogy osszedobjam a vacsit es egyek, zuhanyozzak.

De volt olyan terhessegem is, amikor az elso 3 honapban alvaszavarom volt, este 9-tol ejfelig aludtam rendesen, azutan csak fetrengtem, probaltam pihenni, hajnalra pedig olyan voltam, mint egy zombi. De akkor sem tudtam aludni.

A masodik trimeszterre jobb lett.

Az orvos szerint mindketto a hormonok miatt van, az alvaszavar ugyanugy normalis lehet, mint az extrem alvasido.


Amugy az alap alvasszuksegletem nem nagy, 6 ora boven eleg. Jelenlegi terjessegemnel normalis a helyzet, napi 9 orat nyugodtan alszok, csak pisilni ebredek ezalatt kb 3-4 alkalommal. Az elso trimeszterben max akkor voltam ejjel ebren, amikor nagyon egett a gyomrom, hanyingerem volt, vagy farkasehes az ejszaka kozepen.


Szoval nyugi, ez is normalis, kitartas mert valoszinuleg jobb lesz 1-2 honapon belul.

2018. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A 18. hétben járok és nagyon ritkán tudok 5 órát aludni. hajnalban ébredek én is... Nem vigasz, de nem vagy egyedül!:)
2018. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A végére ez csak rosszabb lesz. 34 hetes vagyok, csak pár órát tudok aludni.
2018. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22+5 - napi 3-4 orat alszom, most annyit se mert beteg a nagyteso.
2018. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb 8 hétig én sem tudtam aludni, onnan jött az álomkór kb a 16 hétig 10-12 órát aludtam.

Utána teljesen normálisan mint terhesség előtt. Most 23 hetes vagyok és kezdek ébredni éjszaka és megint nehezebb aludni.


Szóval teljesen hullámzó nálam.

2018. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legelejen en is igy voltam, ejszaka max 4 orat aludtam viszont napkozben szinte allva is eltudtam volna aludni.
2018. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességem alatt úgy tudtam aludni éjjel mint egy mormota, még a végén sem voltak ezzel problémáim.
2018. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!