Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ! 12 napja kesik a mestruaciom...

Bettytanko3 kérdése:

! 12 napja kesik a mestruaciom a melleim nagyon fajnak a hatam nagyon faj es nagyon hamar elalnosodok es elfaradok . Lehetseges hogy terhes vagyok? Mibol vehtem eszre hogy terhes vagyok e? Elore is koszonom a valaszaitokat

Figyelt kérdés

#terhesség #Varvavart
2018. jún. 6. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Csinálj terhességi tesztet, majd doki
2018. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl egy terhességi tesztből pontosan észre lehet venni, ha az vagy.
2018. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fáradtság volt az első jele aztán émelygés éhség. De tesztelj annál biztosabb nincs. ☺
2018. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lassan már felek tesztet csinálni egy babát már elvesztettem és azóta nem igazán akar összejönni
2018. jún. 6. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm..akkor ne csinálj tesztet, várj 9 hónapot, és kiderül.Komolyan nem értem, milyen tanácsot szeretnél.
2018. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: teszt

Saját tapasztalatból nem tartom kizártnak, hogy terhes vagy, már csak abból kiindulva hogy 12 napja késik.

Csinálsz egy tesztet és persze nem a múltból kell kiindulni, mert minden terhesség más. Tudom nehéz, de örülni kell az új lehetőségnek és tenni kell érte, hogy minden rendben legyen :)

2018. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mitől ijesztőbb egy negatív teszt, mint a vércsepp a bugyin hogy megjött?? Ha nem vagy terhes így is úgy is szar erzés.
2018. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!