Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a terhesség...

Mennyire normális a terhesség elején? Nagyon aggódók.

Figyelt kérdés

Amint megtudtam, hogy terhes vagyok azóta nagyon aggódók a baba miatt. A párom hala nagyon megértő és megbeszéltük, hogy ameddig nem látott orvos addig nem fekszünk le egymással. Nekem viszont éjjel álmomban orgazmusom volt és arra keltem fel, hogy görcsölök. Nem tartott sokáig az orgazmus után, inkább kellemetlen volt de vérzés nem volt! Mennyire normális ez? Nagyon aggódók :( 7khm

Válaszokat köszönöm előre!


2018. jún. 7. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen normális, ne aggódj! Nálam is szokott ilyen lenni, annak ellenére, hogy le vagyok tiltva a szexről, problémák miatt.
2018. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem normális, hogy így parázol.

7 hetesen meg mire vársz? Már mehetnél. orvoshoz. A parát mondjuk nem fogja elmúlasztani

2018. jún. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok rögtön utána elmentem nőgyógyászhoz. Nem tudott sok mindent csinálni mert korai volt még és kaptam időpontot, ami jövőhéten szerdán lesz.
2018. jún. 7. 07:02
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Orgazmus hatására a méh össze húzódik ami normális enyhe menstruációs görccsel.

Nekem veszélytetett terhes volt álmomban orgazmusom,és én is méhösszehúzódásra ébredtem enyhe görccsel.

Nem lett semmi baj.

Azóta már eltelt 5 hét és élhetünk házas életet,de azóta sincs probléma.

Egy egészséges terhességnél nem okoz gondot az együttlét.

Nyugodj meg.

Boldog babavárást.

2018. jún. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

A párod hala megértő? 😂😂😂 Bocs, de ezen kifeküdtem.


Egyébként az álombéli orgazmussal akkor se tudsz mit kezdeni, ha esetleg el lesztek tiltva a szextől, szóval ezen kár stresszelni.

2018. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az elején olyan görcseim voltak ami a vakbélgyulladás szintjével vetekszik.

De nem lett semmi baj.

2018. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!