Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás rózsaszínes pecsètelès?...

Barnás rózsaszínes pecsètelès? 6 hetes kismama 3 napja hol barnás hol rózsaszínes pecsètelèsem van Amikor ezt èszrevettem azonnal mentem a kórházba Ott megvizsgáltak nem találtak semmit Gyógyszert nem kaptam

Figyelt kérdés
Hètfőn kell mennem a saját orvosomhoz Nagyon aggaszt első baba Volt már valaki így? Mi történt? El múlik?

#barnás #rózsaszínes pecsètelès
2018. jún. 7. 08:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A papiromra azt írta hogy , az uterosban egy petezsák ábrázolodik. Ép, kornak megfelelő külső genetikák. Kp.tág hüvely, porrio hátul zárt mèhszály. Uterosban rendes nagy szabad környezetben.Adnexumok részéről kóros nem tap. Douglas szabad
2018. jún. 7. 09:47
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezek alapján tényleg minden rendben van.

Lehet hogy csak a szervezeted emléxik a menszeszre.

Nekem 4 hetes terhesen volt 3 napig barnázásom,annyi hogy betétet kellett használnom.

Doki azt mondta a szervezetrm emléxik a menszeszre.

Szerintem menj be az sztkba.

Ha másik orvos lát legalább meghalgatod az ő véleményét is.

Lehet hogy progeszteront azért nem adtak mert még nincs szívhang.

Mert ha ne adj isten baj van és nem fejlődik vagy valami akkor nem kell a terhességet megtartó hormon.

2018. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kaptam utrogetan hüvely kupot. 5hetes 6 napos 2mm én kicsinek gondolom a 2mm hasi uh nem is látszott csak hüvelyin. Baj lehet? Nem mondta a doki hogy pici még azt se hogy baj lenne
2018. jún. 7. 13:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nem kicsi,nekem 6 hetes pár naposan volt 4mm-es és szívhang is csak sejtjető volt.

Gondolom vissza kell majd menned 1-2 héten belül.

Most hog kaptál támogatást nyugodj meg minden rendben lesz 😊

2018. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Első baba és nagyon szeretnènk is több mint egy év próbálkozás után jött össze a baby. Ezért volt a nagy aggodalom.
2018. jún. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!