Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha kihagyom a gyümölcsöt...

Ha kihagyom a gyümölcsöt reggel, mert nem kívánom az baj és helyette egy nagy bögre tejeskávét iszom cukor nélkül?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
ma van gyümölcsnapom és egyszerűen nem kívánom, de éhes vagyok és gondoltam inkább iszom. Nem baj a tej????anélkül a kávé pocsék!!!
2008. dec. 1. 14:49
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább teát igyál! a tej baj! vagy igyál gyümölcslevet!
2008. dec. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a francba :-(, azért köszi !
2008. dec. 1. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal tejet csak fehérje napon lehet. Meg aztán azt sem korlátlan mennyiségben. Tehát pl. egy-két deci tej, ami engedélyezve van, az nem elég egy napra.

Ha nem bitod a gyümölcsöt, az gáz, hiszen itt nagyon sokat kell enned. Helyette próbáld meg a 100%-os gyümölcsleveket. Bár az nem ugyanaz.

2008. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök hülyeség ez a gyümölcsös izé, én még senkit nem láttam tőle rendesen fogyni, akinek igazán szüksége lett volna rá.
2008. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!