Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lesz ez még így?

Meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés
Feleségem mindenért megsértődik amióta terhes. Már nem merek neki semmit mondani. 8 hetes terhes
2018. jún. 8. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Úgy 32 hétig, ha nem hordja túl és nem is szül meg előbb.

Ő megsértődik, te pedig itt nyavalyogsz. Neked van rá hormonális okod?

2018. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Légy megértő, annyi hormon tombol most benne...

Később meg, nagypocakkal kialvatlan lesz, el kezd majd félni a szüléstől stb.


Szóval azért ez nem feltétlenül olyan cukormázas időszak, mint a filmekben.


Persze vannak szerencsés kismamák, akik csodásan viselik a 40 hetet, de ezt előre sosem lehet tudni.

2018. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 8-ik héten én is ilyen voltam, de szerencsére gyorsan elmúlt. Most, a 14 héten, újra előjött (de szerintem csak a kinerültség a sok hányás meg rosszullét miatt)

Kitartást és légy türelmes. Tombolnak benne a hormonok.

2018. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Sztem kicsit bele is éli magát, mert most "lehet" mindenen sértődni.

Persze a hormonok okozhatnak változásokat testileg és hangulatilag is...nem tudom, nekem 2 terhesség alatt semmi ilyen nem volt, sőt a baráti körömben sem. Egyet kivéve, de az a fent említett tipikus esete volt.

Persze, tütelmesebbnek kell lenni, de azért mindennek van határa.

2018. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Az elejen en is extraerzekeny voltam, a progeszteron es osztrogenhormon durvan megemelkedik az elejen, es kesobb is csinalhat eros hangulatingadozast. En pl. el kezdtem nevetni valamin, ramjott tobbszor a nevetogorcs, ami eleg gyorsan atment konnyet potyogtatos, razkodos, keserves sirasba mindenfajta ok nelkul. Mindig igy indult, hogy nevetni kezdtem valamin. Ferjem le akarta videozni, merthogy milyen vicces :D


Kerdezd meg ilyenkor a felesegedtol, hogy mivel segithetsz neki, tudsz-e valahogy, mire lenne szuksege, es ne vedd magadra a sertodest. Jo kis trening ez majd arra, mikor a gyerek azert hisztizik, mert felig lejott rola a zokni peldaul... true story.

2018. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!