Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan hogy...

Volt valakinek olyan hogy rajta volt a mehszajon a placenta? En 29 hetes vagyok, mikor fog el mozduln?

Figyelt kérdés

#Első baba lesz #Mit lehet érezni ha el megy a placenta
2018. márc. 31. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen rálógott, 34 hetesen a közelében sem volt. 😊
2018. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nekem 24 hétol fogva van igy es pihenek vele es nekem picit el valt tole remelem vissza huzodik bar az elso baba csak azt nem tudom hogy medig huzuk igy bizom es hizek benne hogy mindrn rendbe lesz .
2018. márc. 31. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

41 hetesen indítottak... 😊 Soha nem véreztem, pedig nem feküdtem, szexeltünk 2-3 naponta a legvégéig, lépcsőztem sokat, stb. Ne izgulj, nem lesz baj!


Első voltam

2018. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és hiszek benne én is hogy ki birjuk hogy elmozdul a lepény a méhszájtol , és bele is torodtem hogy császarlesz belőle a korai lepény leválas miadt boldog baba várast kivánok nektek.
2018. márc. 31. 19:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor neked is korai lepény leválasod volt ?
2018. márc. 31. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lett volna?
2018. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor tévetem be haragudj . Nekem sajnos az van csak is császar lehet ebből .
2018. ápr. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!