Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeged-Hepinet magánrendelő 4...

Szeged-Hepinet magánrendelő 4 babamozi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mit adnak?

Én úgy olvastam dvd ez hány perces?

És kb 1 nyomtatott kép azt is olvastam.

Megérte?


2018. jún. 10. 21:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A weblapjukon nincs róla info? Igaz nem a Hepinet, de ha már Szeged, mi a Csongrádi sgt-n voltunk 5D babamozin. Kaptunk 6-7 kinyomtatott képet és egy dvd-t, amin több kép volt, plusz mozgóképek, amolyan kisvideók, kb 10mp. :) Bár azt hiszem ez drágább is, 17000 ft volt, de megérte. Meg azért ez is nagy élmény, amíg nem láthatod élőben a picit. Remélem azért ez is hasznodra vált kicsit. :)

2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kkky válasza:
Sziasztok! Én nemrég voltam, Surányi doktornő volt, nem valami mézes-mázas, de megmutogatta a dolgokat. Ha kérdeztünk, válaszolt. Sajnos a gyerekem nem nagyon élvezte, szóval azt kell mondjam, egy normális kép sem készült, de azért próbálkozott a doktornő. Kb. 20 perces cd-t kaptunk az egész moziról, ami magát a filmet tartalmazza. A végén kiválaszthattok egy darab képet, azt kapjátok meg kinyomtatva. Nekünk nem érte meg :) súlyt és magasságot nem mért, viszont pozitív, hogy ez a legolcsóbb Szegeden, akinek a babája mutatja magát, biztos gyönyörű felvételek készülnek, szóval ez nem a rendelő hibája.
2018. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok!mennyibe kerül a 4d a bárka utcán?
2018. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!