Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » En a 23. hetben vagyok es...

En a 23. hetben vagyok es sokszor nagyon erosen kitolja magat a kisfiam es tok nagyokat rugdos. Nagyon meglep hogy ilyen eros. Mar felek hogy kesobb mi var ram :D Nalatok is ilyen eros a pocaklako?

Figyelt kérdés

2018. jún. 11. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy kitolja magát, nem lesz Superman, nyugi! 😉
2018. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En 22 hezes vagyok,es pont tegnap volt nalam ilyen...picit remiszto is volt, mindamellett jo erzes. Elgondolkodtam en is, hogy igy kesobb mi lesz...
2018. jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ebben a terhességi korban olyan, hogy úgy éreztem, a kislányunk más utat választ magának, és a hasfalamon készül kijönni... :)

De azért ahogy nőtt ezek a mozdulatok elmaradtak, mert már nincs akkora helye nyújtózkodni. Most is kinyomja magát, hol itt, hol ott, de az már nem olyan.

2018. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak 2 hónapos,pocakban is ellg aktív volt ...hát még idekint . Én egyenesen rettegek attól mikor már mászni fog 😂
2018. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lesz ez még rosszabb is a vége fele közeledve nyugi, most még csak gyakorol. :DD
2018. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második fiammal vagyok terhes. Elsővel az utolsó két hétben úgy éreztem h áttöri a hasam. De legalábbis eltörli a bordam és szét nyom mindent odabent. Keze lába állandóan kinyomta... második fiam most 29hetesen ugyanazt csinálja pepitában. Nagyon kellemetlen tud mar most lenni Uh keszitem fel magam h később se lesz jobb csak megerősödik és meg inkább kitapintható lesz a mondok és a sarok😂 Nekem a benti eleven baba kint egy energizer nyuszi lett! 18 hos és nem bírom vele tartani a lépést... estére kinyulok teljesen 😅😜
2018. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: mondok-könyök akart lenni csak autokorrekt. és első is viszonylag korán kezdte 24-25ik hét körül de az utolsó hónap lett tényleg nagyon terhes... a másodikkal mar most is úgy erzem h nagy terhes vagyok😁😅
2018. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nalam is ezt csinalja a kislanyom. Vasarnap reggel o keltett mar ugy, hogy majdnem kirugta az oldalamat. Ma egesz nap rengeteget es erosen mozgott. Mi lesz itt kesobb 🤷‍♀️ Egyebkent imadom minden mozdulatat 😍 vegre apa is erzi.


Nalunk eddig ha valaki megfogta a hasam mindig abba hagyta a mozgast mint ha latna, hogy ott van valaki keze. Ezt nalatok is csinalta?? 😃


23+5 hkm

2018. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen , nalam is ezt csinalta . Meg akartam mutatni apcinak es abbahagyta a mozgast 😅 en ereztem cikinek vagy valami olyasminek
2018. jún. 12. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak nekem makacskodik 😊
2018. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!